» 
»
 

Müge Anlı ve ekibi kayıp genci arıyor! Mustafa Özdemir nerede?

Müge Anlı İle Tatlı Sert 27 Ocak tarihli yayında Mustafa Özdemir kaybında yaşanan son gelişmeler anlatıldı. İşe gitmek için sabah çok erken saatlerde evinden çıkan ve bir daha kendisinden haber alınamayan Mustafa Özdemir bulundu mu? İşte ayrıntılar…

Müge Anlı’nın yönetiminde izleyici ile buluşan Müge Anlı İle Tatlı Sert programı Mustafa Özdemir nerede? Sorusunun cevabını arıyor. Bir firmada güvenlik görevlisi olarak çalışan ve sabah işe gitmek için evinden çıktıktan sonra bir daha kendisinden haber alınamayan Mustafa Özdemir’in sefer tası ve eldiveninin bulunduğu noktada çalışma başlatılmasına vesile olan Müge Anlı ve ekibi, arama çalışmalarında yaşanan yeni gelişmeleri aktardı.

Dün Sakarya su altı arama kurtarma ekibi tarafından başlatılan çalışmalara ilaveten Müge Anlı ile tatlı Sert programının çağrılarını ihbar kabul ederek dahil olan İSKİ ve itfaiye ekiplerinin de dahil olması ile 14 saat boyunca aralıksız aranmasına karşın herhangi bir ize rastlanamamıştır.

Bu durumun şüpheli olduğunun Mustafa Özdemir’in kendisine yahut eşyalarına ait bir ize rastlanmadığı hususuna dikkat çeken Anlı, Özdemir’in annesine bir kez daha anlatmak istediği herhangi bir şüpheli durum olup olmadığını sordu.

 

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *