» 
 

Müge Anlı ve Tatlı Sert bomba gibi konularla ekranlara geri döndü

ATV ekranlarının fenomen programı Müge Anlı ve Tatlı Sert 29 Ağustos Pazartesi saat 10:00 itibari ile yeni yayın sezonuna başladı. Yeni sezonun ilk programına yine bomba gibi konu ve konuklarla geri dönen Anlı ve ekibi yine bir ilke imza atarak Beratcan'ın annesi Türkan Karakütük'le canlı yayında...

Esrarengiz kayıplar, faili meçhul cinayetler, dolandırıcılık dosyaları gibi birçok yarım kalan dosyayı medyanın gücünü doğru ve seviyeli şekilde kullanarak yaptığı programla, emniyet teşkilatına önemli katkılarda bulunan Müge Anlı ve Tatlı Sert programı 26 Ağustos Pazartesi itibari ile yeni yayın dönemine başladı... İlk program konuğu günlerce medyayı meşgul eden Beratcan cinayetin de adı geçen küçük annesi Türkan Karakütük.

Katil zanlısı Ersin K. Müge Anlı'ya gönderdiği mektupta, cinayeti Türkan Karakütük'le beraber işlediklerini, kendisi ile birlikteliklerinin 2011 yılında bir yemek firmasında arkadaşça başladığını, zamanla arkadaşlıklarının gönül ilişkisine döndüğünü sürekli görüştüklerini, Türkan'ın eşi ile arasında sorunlar olduğunu, kendisi ondan ayrılmak istese de Türkan'ın kendisini bırakmadığını bir süre sonra kendi evliliğinin yıkıldığını ama Türkan'ın kocasından ayrılmadığını ifade etti. Mektubunda asıl kendisinin mağdur olduğunu ve Türkan Karakütük'ün kendisini de kandırdığını vurgulayan Ersin K. bu cinayette en az kendisi kadar Türkan Karakütük'ün de suçlu olduğunu belirtti.

Canlı yayına katılan Türkan Karakütük, Ersin K.'nın mektubundaki suçlamalarını reddederek yalan söylediğini ifade etti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *