» 
»
 

Müge Anlı10 Mart: 6 yaşındaki Zehra’yı kim öldürdü?

ATV ekranlarını soluksuz izlenen programı Müge Anlı İle Tatlı Sert Şanlıurfa'nın Akdilek köyünde acımasızca öldüren 6 yaşındaki Zehra Topdağ’ın katilini arıyor. Zehra’nın katili kim? Küçük Zehra neden öldürüldü? Ayrıntılar haberimizde…

Faili meçhul cinayetlere yaptığı yayınlarla ışık tutan Müge Anlı, yine esrarengiz bir cinayetin izlerini sürüyor. Alınan bilgilere göre 6 yaşındaki Zehra Topdağ Şanlıurfa'ya bağlı Harran ilçesinin Akdilek Köyü'nde 25 Ocak 2014 tarihinde sabah saatlerinde kayboldu. Durumun jandarmaya bildirilmesi üzerine küçük kızın kaybolduğu bölgeyi arama çalışmaları başlatıldı. Aramalar neticesinde Zehra, ertesi gün evlerinin yanındaki boşlukta bir çuvalın içinde boğularak öldürülmüş halde bulundu.

ŞÜPHELER YENGE KADRİYE ÜZERİNDE YOĞUNLAŞIYOR!

Yayına katılarak cinayet günü yaşananları aktaran Zehra'nın abileri, amcalarının kızı Kadriye'den şüphelendiklerini ifade etti. Kadriye'yi aileye gelin olarak aldıklarını ifade eden abiler, Kadriye'nin üzerinde telefonlar bulmaları dolayısıyla eşini aldattığını düşündüklerini, cinayet günü de Zehra'nın bu yasak aşkı gürmüş olabileceği için öldürüldüğünün düşündüklerini aktardı. Kadriye ise cinayetten sonra boşandığı eski eşinden o dönemde şiddet gördüğünü, ailesiyle görüşmesinin engellendiğini kendisininde ailesi ile iletişim kurabilmek için gizli bir telefonu olduğunu anlattı. 

Zehra'nın ölümüyle ilgili kendisine yönlendirilen suçlamaları kabul etmeyen Kadriye Hanım, çocuğu hastanede yatarken telefonla Mehmet adında bir adamla iletişim kurduğunu itiraf etti.

Ayrıntılar birazdan...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *