» 
 

Müge Anlı’da 7 aydır aranan Esin İmre bulundu

Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibinin aylardır süren küçük Esin’i arama çalışmaları sonucunu verdi. 24 Ekim programında Esin İmre’nin bulunduğu açıklandı. İşte ayrıntılar...

Esrarengiz kayıpları bulma konusunda bir duayen olan Müge Anlı İle Tatlı sert programında bir ilk daha gerçekleşti. Sınırları aşan bir kayıp olayına daha açıklık getiren Anlı Esin İmre’nin Irak’da bulduğunu açıkladı. Üvey babası Muhsin Dezayi'nin hapse girmesi üzerine başka bir aileye sığınan Esin, arandığını öğrenince Tatlı Sert ekibine ulaşarak yaşadıklarını anlattı...

Tatlı Sert ekibi ile telefonla görüşen Esin, Muhsin Dezayi'nin hapse girdiğini, ondan kurtulabilmek için yanlarında kaldığı ailenin oğlu ile nişanlanmayı kabul etmek zorunda kaldığını ifade etti. Kendisini oradan kurtarmak için acele etmeleri gerektiğini ifade eden Esin, Dezayi'nin hapisten çıkması durumunda kendisini gerçekten amcasının oğlu ile evlenmek zorunda bırakacağını anlattı.

Kendisine kimliği olmadığı halde orada nasıl kaldığı sorulan Esin, Dezai'nin ölen kızının kimliğini kullanarak onu orada tutmayı başardığını kaydetti. Anlı Esin ve annesinin İnterpol tarafından da koruma altına alınacağını ancak Irak'ta olduğu bilinen anneye ulaşılamadığı için kendisine bu bilginin kendisine ulaştırılamadığını anlattı.

Öte yandan yine esrarengiz bir kaybın daha izini süren Müge Anlı'nın bu kayıpla ilgili yaptığı yayında, Antalya Kaş'ta yaşayan kızından haber almak için programa katılan Eyvaz Bey, 15 Ekim'den bu yana kızı Fulya Özdemir'den haber alınamadığını ifade etti. İsviçre'de yaşamakta olan baba kızının arkadaşı olduğu bir otel sahibi tarafından kendisinin arandığını, arayan kişinin yanında çalışan Atilla ile birlikte kaçtığını ve kendilerinden haber alınamadığını ifade ediyor. Türkiye'ye gelerek kayıp başvurusunda bulunduğunu belirten baba arama çalışmalar doğrultusunda kayıp olarak aranan Atilla daha sonra ortaya çıkmasına rağmen Fulya ile ilgili hiç bir ize rastlanmadığını kaydetti.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *