» 
»
 

Müge Anlı’da aranan Enis Eren’den acı haber geldi

Malatya’da son olarak evinin önünde bulunan kameralara görüntüsü takılan tıp fakültesi öğrencisi Enis Eren ölü olarak bulundu. Müge Anlı Enis’in bulunmasına ilişkin bilgileri (8 Kasım) bugünkü programında izleyicisi ile paylaştı.

Kaybolduktan iki gün sonra Enis Eren fakültesinin bulunduğu mevkinin karşı tarafındaki yamacında bir çoban tarafından otururken görülüyor. Yaklaşık 6 gün sonra da Enis Eren’e ait olduğu babası tarafından teşhis edilen spor ayakkabıları bulunuyor.

Gelen bu yeni bilgiler doğrultusunda bölgeye uzman ekipler ve jandarma ekipleri sevk edilerek arama çalışmaları başlatılıyor. Programa gelen bir ihbar üzerine bir belli bir noktada yoğunlaşan arama çalışmaları sonucunda ise Eren’in cansız bedenine ulaşılıyor. Ve cenaze aracına alınarak morga götürülüyor.

Neler yaşandığı konusunda bilgi veren Müge Anlı, Enis’in kaybolduğu gün evden çıktıktan sonra cansız bedeninin bulunduğu bölgeye gidip 2 gün aç ve susuz olarak kalıyor. Ve orada koyun otlatmakta olan bir çoban tarafından görülüyor. Kendisinden korkan çoban orayı terk edip 4 gün sonra yeniden gittiğinde ayakkabıları buluyor. Ve araştırmalar neticesinde de cansız bedenine ulaşılıyor…

Anlı'nın açıkladığı ilk adli tıp bulgularına göre Enis Eren'in bedeninde herhangi bir kesici delici yara izine rastlanmasa da el ve ayak bileklerinde rastlanan kırıklar dolayısı ile Enis Eren'in yamaçtan düşmüş ve düştüğü noktada da açlık ve susuzluğunda etkisi ile hayatını kaybettiği düşünülüyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *