» 
»
 

Müge Anlı’da kayıp olarak aranan Şaban Yılmaz’dan acı haber

2 Ocak 2017 tarihli yayında Müge Anlı ile tatlı sert ekibi tarafından günlerce aranan, 10 Mart tarihinde evinden çıkarak kaybolduğu iddia edilen Şaban Yılmaz’ın kaybında acı haber geldiği açıklandı.

Yine esrarengiz bir kaybın bulunmasında yaptığı yayınlarla ışık tutan Müge Anlı ve Tatlı sert programı aile fertleri tarafından kaybolduğu iddia edilen Şaban Yılmaz’ın hayatını kaybettiği ortaya çıktı. Elma ağacı köyü muhtarı avlanmak için ormana gittiği esnada ağaçta asılı bir erkek cesedi buluyor. Muhtarın durumu yetkilileri bildirilmesi üzerine ekipler cenazeyi ağaçtan indirerek adli tıp morguna kaldırıldı.

Eşi tarafından eşyaları teşhis edilen Şaban Yılmaz'ın nasıl öldüğüne dair bilgiler yapılan otopsi sonrasında kesinleşecekken, alınan sonuçlara göre dosyanın incelenme şekli belirlenecek. Şaban Yılmaz'ın asılı olarak bulunmasında bir takım şüpheler olduğuna dikkat çeken Müge Anlı, Şaban Bey'in kendisini astığı iddia edilen ipin nereden bulunduğunun araştırılması gerektiğini kaydetti.

Programa telefonla katılarak üzüntüsünü dile getiren Şaban Bey'in kardeşi, abisinin intihar ettiğine inanmadığını, bunun bir cinayet olduğunu ve araştırılmasını istediğini ifade etti.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *