» 
»
 

Müge Anlı'nın programında Gül Bilgin'in 25 yıllık aile hasreti sona erdi

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, 1,5 aylıkken terk edilen ve ailesini bulmak isteyen Gül Bilgin 25 yıl sonra ailesine kavuştu.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına ailesini bulmak için başvuran Gül Bilgin, 9 Haziran 1992 tarihinde 1,5 aylıkken, annesi tarafından bir mektupla Şişli Etfal Hastanesi Nöroloji servisine bırakılmıştı. Bebeğin yanına bıraktığı mektupta, eşi ile ayrıldığını ve eşinin kendilerine bakmadığını belirten anne, çocuğunun yetimhaneye verilmesini istediğini belirtti.

Bebeğin terk edilmesinin ardından 7 gün sonra, anne ve baba Şişli Cumhuriyet Başsavcılığına birlikte yazı yazı ve çocuğunu hastaneye bıraktığı için pişmanlık duyduğunu belirttikleri yazıda, çocuklarını almak istediklerini ifade ettiler. Ancak 1,5 aylık Gül çoktan bir aileye evlatlık verilmişti. Mahkeme, 6 ay sonra Gül'ü evlatlık alan aileye durumu bildiren kağıt gönderdi. Ancak aile çocuklarını vermek istemedi.

20 yılın ardından Gül'ü evlatlık alan ailesi tüm gerçeği Gül'e anlattı. Kendisinin evlatlık olduğunu ve ailesinin onu altı ay sonra geri almak istediğini, ellerinde bir adres olduğunu söylediler. Gül, kendisini evlatlık alan ailesi ile birlikte öz ailesini bulmak için harekete geçti. Müge Anlı ile Tatlı Sert'e gelerek gerçek ailesini bulmak için yardım istedi.

MÜJDELİ HABER GELDİ

Canlı yayında sadece dakikalar içerisinde müjdeli haber geldi. Telefonun diğer ucunda Gül'ün öz annesi vardı. Anne ile Gül'ün ilk konuşması anında Müge Anlı ve Gül gözyaşlarına engel olamadı. İstanbul Gaziosmanpaşa'da yaşayan anne, kızına ulaşmak için yola çıktı. Gelen ikinci telefonda ise, Gül'ün öz babası ve kardeşleri vardı. Baba, bu akşam kızına kavuşacağını belirterek, mutluluğunu dile getirdi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *