» 
 

Muhteşem Yüzyıl Kösem dev kadro ile gelmeye hazırlanıyor!

Türkiye'de olduğu gibi tüm dünya ülkelerinde dev bir kitleye sahip olan Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni sezona bomba isimlerle dolu yeni kadrosu ile ekranlara izleyiciyi kilitlemeye hazırlanıyor.

TIMS Productions'ın yapımını, Timuz Savcı'nın yağımcılığını üstlendiği Muhteşem Yüzyıl Kösem'de hanedanın en dişli ve güçlü kadını Kösem Sultan ile oğlu IV. Murad'ın çetin mücadelesi, dizinin yeni sezonunda yeni kanalı Fox Tv'de izleyicisi ile kavuşmaya hazırlanıyor. Muhteşem Yüzyıl Kösem, yeni sezona dev bir kadro ile giriş yapacak. Usta isimleri ile Muhteşem Yüzyıl Kösem şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Muhteşem Yüzyıl Kösem'de usta oyuncu Nurgül Yeşilçay tüm dünyaya karşısında diz çöktüren, tüm düşmanlarını akıllı hamleleri ile alt eden Sultan Kösem karakterine hayat verecek. Öte yandan Kösem'in oğlu IV. Murad'ı ise Medcezir dizisi ile çıkışını yakalayan 28 yaşındaki Metin Akdülger canlandıracak. IV. Murad, annesinin iktidarını ele geçirmek isteyerek çeşitli planlar içerisinde olacak. Bağdat Fatih'i IV. Murad'ın biricik aşkını ise Farah Zeynep Abdullah, prenses Farya rolü ile canlandıracak.

Muhteşem Yüzyıl Kösem'de anne ve oğul karşı karşıya gelecektir. Bir yanda ailesini, oğlunu ve hükümdarı olduğu devletini korumaya çalışan Kösem, diğer yandan annesi Kösem'in gölgesinde kalmış bir padişah IV. Murad... Osmanlı tarihinde yeni bir perde aralanıyor. Kösem Sultan ile Sultan Murad'ın içten içe yaşadıkları savaş herkesi tv karşısına kilitleyeceğe benziyor.

Ayrıca Muhteşem Yüzyıl Kösem'in yeni sezon yeni kadrosunda Alı Tandoğan, Caner Cindoruk, Engin Benli, Necip Memili, Ushan Çakır, Leyla Feray, İsmail Demirci, Şemsi İnkaya ve Alma Terzic gibi birbirinden başarılı oyuncular da yer alıyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *