» 
 

Muhteşem Yüzyıl Kösem kadrosunda yeni isim Aslı Enver

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde yeni sezon öncesi şok eden sürpriz değişikler göze çarpıyor. Nefesleri kesen olağan üstü sahneleri ile bir an olsun gündemden ayılmayan dizinin oyuncu kadrosunda tercih edilen yeni isim Aslı Enver oldu.

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde yeni sezon öncesi sürpriz değişikler meydana geldi. Olağan üstü sahneleri ile bir an olsun gündemden ve dillerden düşmeyen Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni sezon döneminde Beren Saat'in yerine hangi isimin geleceği çok tartışıldı ve kolay bir şekilde karara ulaşılamadı. Fakat şuan alınan son bilgilere göre Aslı Enver, yeni sezon döneminde sultan olacak.

Muhteşem yüzyıl Kösem dizisinin 2. sezon döneminde Sultan 4. Murat devrinin başlaması nedeni ile yapımcı dizi kadrosunda yenilikler yapmaya başladı. TİMS prodüksiyon şirketinin diziyi sil baştan yapması üzerine Nurgül Yeşilçay ile Metin Akdülger gibi başarılı ve kaliteli isimleri kadrosuna çağırarak sezonun şimdiden merak edilenler arasına girmesine neden oldu. Oyuncu kadrosuna yeni isimler katmaya devam eden şirket bu kez de Aslı Enver ile bir görüşme yaptı. Aslı Enver, Kış Güneşi dizisinde rol aldı fakat beklenenini veremeyince ekranlarda kısa süre kaldı. Bu sebepten dolayı Aslı Enver’e dizide sultan olması konusunda teklif götürüldü.

Güzel ve sempatik oyuncumuzu bugünlerde sevgilisi olan ünlü pop şarkıcısı Murat Boz ile birlikte tatilde görüyoruz. Sevgilisi ile birlikte güzel ve dolu dolu tatil geçirirken dizi hakkında gelen teklifinde düşündüğünü ve sıcak baktığını güzel oyuncumuz açıklamış bulundu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *