» 
»
 

Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni sezon 3. bölümde neler olacak?

Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni 3. bölümü ile bu akşam Fox TV'de izleyicisi ile buluşmayı bekliyor. Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni bölümde ihanete uğrayan Sultan Murad ne yapacak? Gelişmeler detaylarda...

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Metin Akdülger, Farah Zeynep abdullah, Caner Cindoruk, Engin Benl, Aslı Tandoğan gibi usta isimlerin yer aldığı Muhteşem Yüzyıl Kösem 3. bölümüyle bu akşam 20.00'da Fox TV ekranlarında yer alacak. Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni bölümde neler yaşanacak? Sultan Murad uğradığı ihanet sonucunda ne yapacak? Son bölümde validesi Kösem'in naibeliğini sonlandıran ve ardından Prenses Farya'yı saraya getiren Sultan Murad'ın bir sonraki hamlesi ne olacak?

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM 3. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Sultan Murad ihanete uğrayacaktır. Saraydan gönderilen Farya'nın ardına düşen Murad, Farya'nın papanın adamlarının eline geçtiğini öğrendiğinde ise annesi Kösem sultan'dan hesap soracak. Öte yandan sefere çıkmak zorunda kalan Sultan Murad'ın aklı da gönlü de Farya'da kalacak. Kudüs şövalyeleri ise Prenses Farya'ya bir teklifte bulunacak. Farya'nın Üsküdar sarayına gönderildiğini öğrenen Sultan Murad, Farya'yı saraya geri getirecektir.

Sultan Murad, Farya'nın kaçırılmasıyla annesi Kösem'in yakından bir ilgisi olduğunu düşünecek ancak yanılacaktır. Ayşe Sultan'ın ise sırrı ortaya dökülecektir. Farya'yı asıl kaçıran kişi olduğunu saklayacak ancak Sultan Murad bu gerçeği öğrenecektir. Farya için Ayşe ile Sultan Murad karşı karşıya gelecektir.

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

İktidarın tek sahibi olduğunu herkese ilan eden Sultan Murad, tüm haremin gözü önünde validesi Kösem Sultan'ın naibeliğine son vermiştir. Ayak divanı yapan Sultan Muraf, ulema, yeniçeri ile sipahilere sadakat yemini ettirmiştir. İçlerine karışan hainlerin var olduğunu öğrenen Sultan Murad, harekete geçmiştir.

Öte yandan herkesin gözü önünde küçük düşen Kösem Sultan'ın ise bütün iploeri oğluna vermeye niyeti yoktur. Çünkü oğlunun kendisine ihanet ettiğini düşünmektedir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *