» 
»
 

Mumya filminin ilk fragmanı izleyici ile buluştu

Başrolleri paylaştığı sinema sevenlerin merakla beklediği bilim kurgu türündeki "Mumya" filminin ilk fragmanı yayınlandı.

Yapımcılığını Alex Kurtzman, Chris Morgan ve Sean Daniel’in üstlendiği filmin yönetmenliğini Alex Kurtzman'ın yapıyor. Tom Cruise ve Sofia Boutella’nın yanı sıra Annabelle Wallis, Jake Johnson, Courtney B. Vance ve Oscar ödüllü Russell Crowe gibi ünlü isimler de filmdeki karakterlere hayat vermekte.

9 Haziran 2017'de beyaz perdede yerini alacak olan ve "Tanrılar ve canavarlar dünyası" sloganıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran filmin konusu:

 Antik çağların hayatı haksız bir şekilde elinden alınmış prensesi Ahmanet, kendisine haksızlık yapan bir grup tarafından acımasız bir şekilde çölün derinliklerindeki bir lahitte güvenli bir şekilde gömülü tutulmaktadır. aradan geçen onca zaman sonra askeri bir operasyon sonucu keşfedilip lahin açığa çıkarılır ve prenses bugüne uyanır. Yüzyıldır içinde büyüyen kötülüklerini ve herkezten ve herşeyden intikam almak adına insanlığa meydan okuyan dehşetini de beraberinde getirir. Prenses, insanlığa boyun eğdirmeye ve kendisine yapılanları ödetmeye kararlıdır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *