» 
 

Murat Boz duyuru yaptı: Yazıklar olsun!

O Ses Türkiye jüri üyesi Murat Boz kendisiyle DM'den tartıştığı iddialarına sert bir dille yanıt verdi. Ünlü şarkıcı Boz hakkında yalan haber yayanlara ve inananlara sert çıktı.

Bir Twitter kullanıcısının Murat Boz hakkında ortaya attığı iddialar sosyal medyada tartışma konusu olunca ünlü şarkıcıdan yanıt gecikmedi. Ünlü şarkıcı Boz konuya ilişkin bir açıklama yaptı.

Twitter'ın direk mesajlaşma uygulaması DM üzerinden kendisiyle tartıştığı üzerine çıkan haberlerin uydurma olduğunu dile getiren Boz, kendi internet sitesi üzerinden bir duyuru yaptı ve bu haberlere isyan etti.

Açıklamasında sosyal medya üzerinden kendisi hakkında atıp tuttuklarını ifade eden Boz, bunların yalan olduğunu belirterek "hakkımda uydurma haberleri yayanlara yazıklar olsun!" dedi. Bu tür yalan haber yapan ve yayanlardan uzak durulmasını tavsiye eden Boz, bu kişileri de "hasta kişilikli" olarak nitelendirdi.

Daha önce sosyal medya üzerinden yayılan bir videoda Anayasa değişikliği referandumu ile ilgili de "evet" oyu vereceğini açıklayan ünlü şarkıcı Boz, eleştirilere maruz kalmış ve hakkında çeşitli haberler yapılmıştı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *