» 
 

Murat Boz sevgilisi Aslı Enver'i Yasemin Allen ile tanıştırdı

Bir süredir birliktelikleri ile gündemden düşmeyen ünlü iki isim Murat Boz ve Aslı Enver haberleri magazin gündeminden düşmüyor. Şimdi de ünlü şarkıcının sevgilisini başrol paylaştığı Yasemin Allen ile tanıştırması olay oldu.

Birbirlerine oldukça yakıştırılan iki sevgili 6 ay kadar önce Kardeşim Benim filminde başlayan aşklarını son sürat yaşamaya devam ededursun gündemdeki her ünlü çift gibi onların da hakkında çıkan dedikodular dur durak bilmiyor. Bu sefer gündemdeki söylenti ise yakışıklı pop şarkıcısı Murat Boz’un 3. sinema filmi olan “Dönerse Senindir” setine Aslı Enver’i neden getirdiği üzerine oldu.

Film setine sevgilisi Aslı Enver’i davet eden Boz, iddiaya göre filmde başrolü paylaştığı ve şu sıralar 46 Yok Olan dizisi ile adını daha çok duyuran Yasemin Allen ile onu tanıştırmak istemiş. Bunun sebebi ise olası bir kıskançlık durumuna mahal vermemek olarak değerlendiriliyor. Her ünlü ismin birlikte çektikleri filmler sonrasında aralarında çıkan aşk dedikodularına da bir çeşit önlem aldığı söylenen Murat Boz’un bu şekilde bir çözüm bulduğu basından çıkan haberlerde yer alıyor.

Aynı olay Kiralık Aşk dizisi için de yaşanmış, Ömer rolündeki Barış Arduç ve sevgilisi Gupse Özay hakkında dedikodular bitmek bilmemişti. Dizideki rol arkadaşı ile birbirlerine çok yakıştırılan Elçin Sangu arasında sürekli bir aşk söylentisi çıkarılırken, Gupse Özay da bunları sona erdirmek için Elçin Sangu’yu sevdiğini belirten açıklamalarda bulunmuştu. Sürekli ayrıldılar ayrılacaklar şeklinde haberlerin yapıldığı ünlü çift ise dedikodulara inat her fırsatta birlikte poz vermekten çekinmiyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *