» 
 

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur Çifti ile ilgili şok iddia

2015 yılının Ağustos ayında Adile Sultan Yalısı'nda yaptıkları görkemli bir düğünle dünya evine giren Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur çiftinin evlerini ayırdıkları açıklandı.

Gerek düğünleri, gerek balayı seyahatleri ile magazin dünyasında özel hayatları ile yakından takip edilen, sosyal medyada birbirlerine en çok yakışan çiftler arasında ilk sırada yer alan Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur çiftinden üzücü haber geldi.

Alınan bilgilere göre bir süredir evliliklerinde sarsıntılar yaşandığı ifade edilen Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur çifti zaman zaman yaptıkları kavgalarla da magazin kulislerinde konuşulmaya başlanmıştı. Çiftin nihayetinde evlerini ayırdığı iddia edildi.

Duymayan Kalmasın adlı programda ele alınan ayrılık haberinin ardında kıskançlığın yattığı iddia edildi. Çiftten Murat Dalkılıç'ın ayrılık kararı aldıktan sonra çevresindeki arkadaşlarına "Evlilik bana göre değil" şeklinde konuştuğu da iddia edildi. Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur çifti her ne kadar evlerini ayırmış olsalar da şimdilik boşanma kararı vermiş değil.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *