» 
 

Murat Yıldırım İmane Elbani ile evlendi

Ünlü aktör Murat Yıldırım, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Facetime aracılığı ile babasından istediği İmane Elbani ile dün evlendi.

Murat Yıldırım İmane Elbani çiftinin düğün töreni Taksim CVK Otel'de gerçekleşti. Londra'da tanışarak Adana'da söz kesen ünlü oyuncu Murat Yıldırım ile Faslı İmane Elbani'nin nikahlarını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş kıydı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Elbani'yi general olan babası Bouchaib Elbani'den.görüntülü görüşme uygulaması ile istemişti.

6 yıl evli kaldığı Burçin Terzioğlu'ndan iki yıl önce boşanan Murat Yıldırım ve eşi Elbani'nin nikah şahitleri İş Sağlığı Güvenlik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Vekili Tarkan Alpay ve İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi Başkan vekili Göksel Gümüşdağ.oldu. Sağdıçlığını ise Togahan Sayışman üstlendi.

Fas ve Türk kültürlerinin bir arada uygulandığı kına gecesinde oldukça mutlu oldukları gözlenen çiftin düğün töreninde Meryem Uzerli, Tolgahan Sayışman, Hatice Şendil, Burak Sağyaşar, Esra Erol, Ali Özbir, Kerem Çatay ve Dilara Endican.gibi ünlü isimler katıldı.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *