» 
 

Murat Yıldırım sosyal medya eleştirilerine reytinglerle cevap verdi

Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışma programını sunmaya başlayan Murat Yıldırım, ilk programı sonrasında yoğun eleştirilere maruz kalmıştı. Ancak Yıldırım, Instagram hesabından paylaştığı reyting sonuçları ile eleştirilere yanıt verdi.

Sosyal medyada Kim Milyoner Olmak İster yarışma programındaki ilk performansı nedeniyle oldukça sert eleştirilere maruz kalan Murat Yıldırım'dan cevap gecikmedi. Instagram hesabı üzerinden paylaştığı reyting sonuçları ile programdaki performansını eleştirenlere cevabını da vermiş oldu.

Kenan Işık'ın rahatsızlığı sonrası bir süre pek çok ünlünün sunduğu, ardından da uzun süredir Selçuk Yöntem'in devam ettiği Kim Milyoner Olmak İster adlı ATV ekranlarındaki yarışma programını artık Murat Yıldırım sunuyor. Yayınlanan ilk programdaki performansı sosyal medyada yoğun eleştiri alan Yıldırım, yaptığı paylaşımla eleştirilere de cevabını verdi. Yıldırım'ın sunduğu yarışma programı reytinglerde 4. sırada yer alırken, ünlü oyuncu izleyicilerine paylaşımında teşekkür etti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *