» 
 

Murat Yıldırımdan üzücü haber! Başarılı oyuncu…

Kim Milyoner olmak ister yarışmasının başarılı sunucusu Murat Yıldırım eşi İmani Elbani’nin de katımıyla düzenlenecek 'Yaşamın Göremediğimiz Şifreleri' kitabının tanıtım ve imza günü etkinliği Yıldırım’ın rahatsızlığı nedeni ile iptal edildi.

Başarılı oyunculuğunun yanı sıra ekranların sevilen yarışma programı Kim Milyoner olmak ister’in sevilen sunucusu Murat Yıldırım, Yaşam koçu Dr. Said Sözühikmet’in kaleme aldığı ‘Yaşamın Göremediğimiz Şifreleri’ kitabının tanıtım ve imza gününe dakikalar kala rahatsızlanan Murat Yıldırım, alandan ayrılmak zorunda kaldı. Hastanenin yolunu tutan Murat Yıldırım, imza gününü de ileri bir tarihe erteledi.

1979 Konya doğumlu Yıldırım aslen Mardinli’dir. Öğretmen bir babanın oğlu olan Yıldırım, Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bitirdi. Asıl mesleğinin yanı sıra tiyatro ve müziğe ilgi duyan Yıldırım üniversite yıllarında 3 yıl amatör olarak tiyatroda oynadı.

İlk olarak 2003 yılında “Ölümsüz Aşk” dizisinin bir bölümünde küçük bir rol alması oldu. Fakat dizi yalnızca 11 bölüm sürdü. 2004 yılında Bütün Çocuklarım dizisinde "Mesut" karakterini canlandıran Yıldırım, oyunculuğa Büyük Yalan dizisi ile devam etti. 2006 yılında ilk uzun soluklu çalışması olan Fırtına dizisinde başrol oynayarak ün kazandı. Aynı yıl sinemada Altın Portakal ödülüne aday olan Araf filmi ile ilk kez başrol oynadı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *