» 
»
 

Nazmiye Çam davasında Ahmet Çam'dan şok eden itiraf mektubu!

Müge Alnı İle Tatlı Set programında yıllarca titizlikle takip edilen Nazmiye Çam cinayetinde şok bir gelişme yaşandı. Trabzon Cumhuriyet Başsavcılığı’na bir itiraf mektubu gönderildi. Ayrıntılar Müge Anlı tarafından programda ( 25 Nisan) açıklandı...

Trabzon Akçaabat’ta 8 yıl önce işlenen Nazmiye Çam cinayeti ile ilgili görülen davalar kapsamında Trabzon 1. Ağır Ceza Mahkemesi kayınpeder Ali Yaşar Çam ve oğlu Hasan Şükrü Çam’ı tasarlayarak kasten öldürme suçundan müebbet hapse düğer oğul Ahmet Çam’ı ise cinayetin işlendiği tarihinde 18 yaşından küçük olması nedeniyle 20 yıl hapis cezasına mahkum etmişti.

Baba ve iki oğlunun cezalarının karara bağlanmasının ardından tutuklanarak cezaevine gönderilmesinin üzerinden çok bir zaman geçmemiş olmasına karşın savcılığa bir itiraf mektubu ulaştı. Trabzon Cumhuriyet Başsavcılığı’na gönderilen itiraf mektubu üzerinde yapılan incelemelerde mektubun Ahmet Çam tarafından kaleme alınan bir mektup olduğu tespit edildi. Alınan bilgilere göre mektupta ahmet Çam'ın cinayeti itiraf etmek istediği yazıyor.

Mektubun Ahmet Çam’a ait olduğunun belirlenmesi üzerine cezaevi savcısı jandarma eşliğinde 20 yıl hapse mahkum olan Ahmet Çam’ın ifadesine başvurdu. Savcı, Ahmet Çam’ın bir saat süreyle ifadesini aldı. İfadesinde neler söylediği merak edilen Ahmet Çam yeniden cezaevine gönderildi.

Müge Anlı 25 Nisan tarihli yayının da Ahmet Çam'ın ilk itiraf mektubunda yazanları izleyicisi ile paylaştı.

Ayrıntılar birazdan...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *