» 
 

Nebahat Çehre'nin tahtını devredeceği güzel kim?

Yeni yayın döneminde muhteşem bir proje ile sevenlerinin karşınısa gelmeye hazırlanan Nebahat Çehre yeni projesinde Ebru Güzel ile rol alacak.

Yılların eskitemediği Nebahat Çehre, yeni projesinde Ebru Güzel ile rol alacak. Yılların sanatçısı bu projede Ebru Güzel'i yakından tanıma fırsatı buldu ve onu varisi olarak tanımladı.

Aşkı Memnu dizisinde Firdevs karakteri şöhretinin zirvesini yaşayan Nebahat Çehre yıllara meydan okuyan güzelliği ile gündemden düşmüyor. 

Baş döndüren muhteşem fiziğiyle yıllara meydan okuyan Nebahat Çehre, varisini seçti. “Benim varisim hem eğitimli hem de güzel olmalı!” diyen Çehre, kendine çok benzeyen eski Türkiye güzeli Ebru Güzel’le yeni bir proje için bir araya geldi...

Eski Türkiye güzeli Ebru Güzel’le Forum Fashion Week açılışını yapacaklarını söyleyen Nebahat Çehre jübile söylentilerine noktayı koydu. Oyuncu, “Daha Ebru’yla oynamak istediğim anne - kız rolü var. Bizi birçok projede yan yana göreceksiniz” dedi. Çehre, modelliğin ardından akademik kariyere yönelen ve Okan Üniversitesi’nde yardımcı doçent olan Güzel’le ilgili şöyle konuştu: 

“Güzellik benim için sadece fiziksel yönden değerlendirdiğim bir kavram değil. Akıl, yetenek, zarafet ve donanımla bir bütün olmalı. Yani güzellik zeka işidir. Bu yönden Ebru Güzel sadece bana benzemekle kalmıyor; hayat görüşüyle de düşüncelerimi yansıtıyor.” 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *