» 
»
 

New York'ta Cadılar Bayramı yürüyüşüne 60 bin kişi katıldı

ABD'nin New York kentinde 60 bin civarında kişinin katıldığı geleneksel Cadılar Bayramı yürüyüşü, renkli gösterilere ve kostümlere sahne oldu.

Amerika'nın New York kentinde geleneksel Cadılar Bayramı kutlamaları yapıldı. Dünyanın en büyük Cadılar Bayramı etkinliği olarak kabul edilen geleneksel haline gelen Cadılar Bayramı bu kız 43.kez 6. Cadde'de düzenlendi. Cadılar Bayramı kutlamaları yaklaşık 60 bin kişi maskeler ve kostümlerle sokakları doldurdu. 60 bin kişi New York'taki ünlü 6ç Cadde'de Spring ile 14. Sokaklar arasında yürüyüş yaptı.

Yapılan yürüyüşe 50'den fazla müzik grubu da yer aldı. Renkli Cadılar Bayramı etkinliğini izlemek ve unutulmaz anları canlı canlı görmek için yaklaşık 1 milyon kişi yürüyüş yapılan sokakları ve çevreleri doldurdu. Öte yandan, Teksas'ta düzenlenen Cadılar Bayramı partisine seri katil karakteri Freddy Krueger kostümü ile katılan bir kişi, elindeki silahla 5 kişiyi yaralayarak, eğlenmek isteyen katılımcılara korku dolu anlar yaşattı. Yaralanan kişiler hastaneye kaldırılırken, 5 kişiyi yaralayan şüpheli ise polis merkezine götürüldü.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *