» 
 

Niran Ünsal kız kardeşi ile canlı yayın sırasında tartıştı

Konuk olarak katıldığı bir Tv programında Niran Ünsal kız kardeşi Nida Ünsal ile oldukça şiddetli bir tartışma yaşadı. Niran Ünsal kimdir ve kız kardeşi ile neden tartıştı ayrıntılar haberimizde...

Ünlü şarkıcı Niran Ünsal canlı yayın sırasında kız kardeşi Nida Ünsal ile geçmişte yaşadıkları bazı olaylar nedeniyle tabiri caizse birbirine girdi. Konuk olarak katıldığı TV programında tartışan iki kardeş sinirlerine hakim olamayarak birbirlerine sert sözler sarf etti. Bir yıl önce başörtüsü taktıktan sonra peruk takarak sahne alan, ardından da başörtüsünü tamamen çıkaran şarkıcı Niran Ünsal, bu duruma yaşadığı maddi kayıpları gerekçe gösterdi. Başörtüsü takarak hayatında çok önemli bir karar aldığını belirten Ünsal, ticari olarak çok kayıp yaşadığını, yılda 80 konser verirken peruk takmasının da fayda etmediğini belirterek tesettürden çıktığını belirtti. Twitter üzerinden oldukça tepki alan Ünsal bir yandan da kız kardeşi ile yaşadığı tartışma ile magazin gündemine damga vurdu.

Nida Ünsal, ablası Niran Ünsal ile neden küs olduklarını açıklamak için telefonla programa bağlandığı sırada, sert tartışmalar yaşandı. Ablasının müzik başarısına kimsenin laf edemeyeceğini ancak kendisine kırgın olduğu konular olduğunu dile getiren Nida Ünsal, ablasının kendisine müzik için soyunma dediği halde kendisinin 1994'te katıldığı programa jartiyerle çıktığını iddia etti. Tartışmanın alevlenmesi üzerine Niran Ünsal oldukça öfkelendi ve kimsenin özür dilemesine ihtiyacı olmadığını belirterek " Konuşursam yer yerinden oynaar çok büyük sıkıntı çıkarırım" sözleriyle telefona kimseyi bağlamamalarını istedi.

Niran Ünsal 1976 İzmir doğumlu ve sanatçı olan anne ve babanın ikinci çocuğu. İzmir TRT Çocuk Korosu'nda 8 yaşındayken müzik hayatına başlayan Ünsal, müzik dünyasında usta isimlerle sahne çalışmaları yaptı. 1996 yılında ilk albümü Haktan çıktı ve bundan sonra sahne çalışmaları yoğunlaştı. Niran Ünsal'ın ikinci albümü 1999 yılında Şarkılara Tutundum adıyla piyasaya çıktı. Bunu 2004'te Göçebe, 2007'de İyi Niyetlerim, 2009'da Sesler ve İzler, 2010'da Bir Avaz Bir Saz, 2012'de İnce Ayar, 2014'te Ok ve 2016'da Dediğim Dedik albümleri takip etti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *