» 
 

Niran Ünsal'ın oğlu Bera'nın sağlık durumu hakkında son gelişme!

Şarkıcı Niran Ünsalın 2014 yılında dünyaya gelen oğlu Bera geçtiğimiz günlerde havale geçirdiği için hastaneye kaldırılmıştı. Niran Ünsal ile İbrahim Gugu'nun şimdiye kadar yoğun bakımda olan küçük oğulları Bera taburcu edildi.

Ünlü şarkıcı Niran Ünsal ve eşi İbrahim Gugu ile evliliğinden 2014 yılında dünyaya gelen Bera geçtiğimiz günlerde havale geçirdi ve herkese panik dolu anlar yaşattı. Bera Gugu,geçirdiği havale krizi sonrasında yoğun bakıma kaldırılmıştı. Yaklaşık 48 saat boyunca gözetim altında tutulan küçük Bera'dan beklenen müzje geldi.

Bera Gugu'nun ilk tedavisini yapan çocuk Nöroloji uzman doktor'u Bülent Kara'nın raporu altında Epilepsi teşhisini destekleyen EEG bulgusunun olmaması gerekçesi ile yaşının da oldukça küçük olması nedeni yüzünden ilaç tedavisi uygulanamamıştı. Doktor gözetiminde olduğu süreç içinde Bera bebek alarjik ilaçlardan korunacak ve sıkı bir gözetim altında tutulacak. Herhangi bir olay karşısında tekrar ortaya çıkabilecek kriz halinde kriz anı videoya çekilecek. ifadelerine deyinilmişti.

Doktorlerının izni ile küçük oğullarını hastaneden çıkarıp evlerine geçen Niran Ünsal ile eşi İbrahim Gugu, 4 gündür hayatla ilişkimiz kesildi. dedi. Evlatlarını o halde görünce şok olduklarını ve o anı hayatları boyunca unutamayacaklarını söylediler. Bera yoğun bakımda yatarken iş, siyaset ve sanat camiyasından tüm dostlarının ayrı ayrı aradıklarını ve yanlarında olduklarını bildirdiklerini Bera için de bütün imkânları seferber ettiklerini söylediler. 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *