» 
»
 

Nisan ayında Yay burcuna sabır tavsiye ediliyor

Bu hafta Yay burcu için nasıl gelişmeler bekleniyor, iş ve aşk hayatında neler muhtemel görünüyor bakalım.

Yeni hafta ile birlikte zorlu bir döneme giren Yaylar için yıldızı sabrı tavsiye ederken, yaşanabilecek en muhtemel sorunlardan biri de altına girilen ağır yükler olabilir. Yapmanız gereken işleri biraz başkalarına yükleyerek, mümkün olduğunca kendinizi hafifletmekte fayda var. Aksi halde yaşanabilecek sorunların önüne geçmeniz biraz zorlayıcı olabilir.

Aşk hayatında da ağır sorumluluklar yüklenen Yay burcu için bir taraftan iş diğer taraftan aşk biraz ağır gelse de sizin atılımcı tavırlarınız ve kendinize olan güven göstergeleriniz ile karşı tarafı etkilemeniz kaçınılmaz. Eğer sabırlı ve mantıklı davranabilirseniz bu haftayı sorunsuz atlatmanız hiç de zor olmayacak demektir.

Sosyal çevrenizle olan ilişkilerinizde yeni haftada keyifli fikirlerinizle çevrenizdekilerin gönlünü kazanmanız hiç de zor olmazken, bulunduğunuz ortamdan kısa süreli uzaklaşmak fena bir fikir olmayacak. Yeni haftaya farklı bir enerjiyle başlayabilmek için yeni fikirlere de açık olmakta fayda var. Her türlü sorumluluğu üzerinize alarak yükünüzü arttırmak yerine bırakın biraz da başkalarının fikirlerine göre hareket ederek sorumluluğu onlara yükleyin.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *