» 
»
 

Nisan'da Oğlak burcunu mücadele bekliyor

Yeni hafta Oğlak burcu 4 Nisan 10 Nisan arası neler yaşaması bekleniyor, hangi duygular içinde olacak, yıldızı neler tavsiye ediyor bakalım.

Oğlak burcu bu hafta bencillikle mücadele etmek zorunda kalabilir çünkü sürekli kendi değerleri ve düşüncelerine yoğunlaşacak gibi görünüyor. Hızlı düşünüp mantık çerçevesinde alınmamış kararlar sizi sonradan zor durumlara sokabilir. Her ne olursa olsun empati yeteneğini kullanmak hem büyük bir erdem hem de sizin için sorunları aşmada iyi bir yöntem olabilir.

İlişkilerde tüm hafta yaşayacağı sorunları kendi yöntemleriyle çözmek isteyecek olan Oğlak burcu, başkalarından farklı olduklarını düşünerek atacakları bu adımlarla belki diğerlerine ilham kaynağı olabilirler ancak bu durumu da fazla abartmamakta fayda var. Aksi halde bu kendini beğenmişlik olarak algılanabilir ve olumsuz etki de yaratabilir.

Aşk hayatında ise zorlukları aşma gayreti yine hat safhada olan Oğlaklar için yeni hafta mücadelenin haftası diyebiliriz. Her ne kadar Oğlak burcu bu gayretleri sonucunda sorunların üstesinden gelebileceğine inansa da karşısındaki kişiden bunun karşılığını görmemek biraz enerjinizin düşmesine neden olabilir. Yine de vazgeçmemek daha doğru bir yaklaşım olacaktır.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *