» 
»
 

Nişanlı genç çift otomobil ile sulama kanalına uçtu

Adana'da bir akraba düğününe gitmekte olan nişanlı geç çift yol kenarındaki sulama kanalına otomobil ile düştü. Nişanlı çifti, genç kızın ağabeyi uğraşlar sonucunda kurtardı.

Adana'nın Sarıçam İlçesinde düğün törenine gitmekte olan nişanlı çiftin otomobili sulama kanalına düştü. Sulama kanalına düşen çifti, kızın ağabeyi kurtardı. Meydana gelen olaydan alınan bilgilere göre, kaza Sarımçam'ın Yeşil Bulvar'ında gerçekleşti. Nişanlı Mehdi Yılmaz ile Nagihan Hayta, akrabalarının düğünlerine gitmek için 01 EG 362 plakalı otomobille konvoy halinde yola çıktılar. Mehdi Yılmaz'ın idaresindeki otomobil ile Yeşil Bulvar'a geldikleri esnada sürücüsünün direksiyon hakimiyetini bir anda kaybetmesi sonucunda Devlet Su İşleri'ne (DSİ) ait sulama kanalına düştü.

Otomobil kanala düşerken kanalın demir korkuluklarını da yerinden çıkardı. Nişanlı çift kanala düşünce konvoydaki kişilerden nişanlı genç kızın ağabeyi kanala atlayıp çifti kurtarmak için uğraştı. Ahmet Hayta bir süre uğraştıktan sonra çifti otomobilin içerisinden kurtarıp kanaldan çıkarmayı başardı. Olay yerine gelen ambulans ile genç çift Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Polis kaza ile ilgili soruşturma başlattı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *