» 
»
 

No: 309 16. bölümde Lale ile Onur arasında romantizm zirvede

Çarşamba günleri Fox TV ekranlarına kilitleyen No: 309'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümüne saatler kala No: 309'da Lale ile Onur'un yakınlaşmasını kıskanan Pelinsu, çiftin arasını bozmak için yine planlar yapıyor. No: 309'da bu akşam neler olacak? Bir dargın bir barışık Lale ile Onur'un sürpriz bir şekilde romantik anlar yaşaması izleyicilere sürpriz oldu.

No: 309'un yeni bölümüne sadece saatler kaldı. No: 309 16. Bölüm fragmanları yayınlandı. Yeni bölümde Onur'un Pelinsu ile gece kulübünden çıkıyorken kameralara yakalandığı görüntüleri Lale görecek mi? Pozitif olma kararı alan Lale, hamileliğinde etkisi ile kıskançlık krizlerine giriyor. Öte yandan Pelinsu iyice çileden çıkıyor. Pelinsu'nun yeni planları ne olacak? Onur ile Lale'nin romantik anları herkesi şok ediyor. Gold Film'in yapımcılığını üstlendiği başrollerinde Furkan Palalı, Demet Özdemir, Sumru Yavrucuk ve Özlem Tokaslan'ın bulunduğu No: 309 adeta Çarşamba akşamlarının fenomeni oldu.

No: 309 16. yeni bölümde gece kulübünde sarhoş olan Pelinsu'nun imdadına yetişen Onur, çıkışta kameralara yakalandı. Görüntüleri gazetelerde çıkan Onur ile Pelinsu'nun fotoğraflarını Lale görecek mi? Lale, bu oyunlara papuç bırakacak mı? Yoksa Lale, Onur'un aşkına güvenerek dimdik ayakta mı duracak?

No: 309'un 16. Bölüm özetinde, Pelinsu ile Onur'un gece kulübünden çıktığı haberi gazetelere manşet olmuştur. Songül, haberleri görmüştür ve Lale'nin kötü etkilenmemesi için haberleri gizlemeye karar verir. Songül olayın gerçek yüzünü kızlarla araştırır. Ancak Onur yine de Songül'ün sinirinden kurtulamaz. Onur ise Lale'ye gerçekleri anlatmak için doğru zamanı kollar. No: 309 16. Bölüm fragmanına "Haberin Videosu" butonundan ulaşabilirsiniz...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *