» 
»
 

No: 309 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Lale'nin Onur için savaşı

Fox TV ekranlarında yayınlanan romantik komedi türündeki dizisi No: 309 dün akşam ekranlara 17. son bölümü ile geldi. No: 309 son bölümde Onur ve Lale'nin aşkı Pelinsu'yu yendi! No: 309 18. bölüm fragmanı 19 Ekim için yayınlandı. Yeni fragmanda Lale, şirkette çalışmaya başlıyor. En yeni gelişmeler haber detaylarında...

Her Çarşamba günü saat 20.00'da Fox TV ekranlarından takip edilen eğlenceli dizi No: 309 son bölümü ile ekranlara geldi. Onur, Pelinsu'nun yine oyunlarına maruz kaldı. Lale ise bütün bu olanların intikamını almak için savaş başlatıyor. Ancak Onur'un suçsuzluğuna inanmayan Lale, Onur'dan beklenmedik bir hamle ile şaşkına uğruyor. No: 309 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Demet Özdemir, Furkan Palalı ve Sumru Yavrucuk'un birlikte paylaştığı kahkaha dolu dizinin yapımcılığını ise Gold Film üstleniyor. No: 309 yeni bölümü ile 19 Ekim'de ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Yeni bölüm tüyoları ise, Lale, Pelinsu ile Onur için başlattığı savaşa istikrarlı olarak devam ediyor. Lale artık Onur'un yanında şirkette çalışmaya karar veriyor. Lale Onur ile şirkette birbirlerine daha da yakınlaşıyor. Pelinsu'nun hep kullandığı cazibe sırası şimdi Lale'de. Lale'nin şirkette çalıştığını Filiz'den öğrenen Pelinsu, Lale'yi küçümsüyor. Ancak Lale'nin kendisini işten attırabileceğini de biliyor. Peki Pelinsu çirkin oyunlarına devame edecek mi? Öte yandan Nilüfer ise Kurtuluş'un kendisini aldattığını düşünerek bir kadının saçını başını yoluyor. Anneleri ve kızları yeniden büyük bir iş peşinde... Onur ile Filiz'in trajikomik ilişkisi ise izleyicilerini güldürmeye devam edecek gibi görünüyor.

No: 309 son bölümünde Pelinsu ile bar çıkışında kameralara yakınan Onur, Lale ile yeniden ayrılma olasılığından dolayı tam da araları düzelmişken bunu Lale'den gizlemeye ve doğru zamanı beklemeye karar veriyor.

Songül ise Onur'un gazetelerdeki haberini görüyor. Lale ve bebeğinin etkilenmemesi için gazeteleri Lale'den saklıyor. Ancak Onur'un da yakasını bırakmıyor. Lale herşeyi öğrendiğinde ise herkesin kendisinden bu olayları sakladığı için sinirlenip, Onur'la evlenmemeye karar veriyor. Bunu duyan İsmet babaane ise duruma müdahale ediyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *