» 
»
 

No: 309 18. yeni bölüm fragmanında heyecan zirvede!

Fox Tv ekranlarında yayımlanan No: 309 18. bölüm fragmanında Lale ile Onur arasında romantik anlar meydana gelecek. Lale, Pelinsu'nun başlattığı savaşa karşılık verecek ve artık Onur'un şirketinde çalışmaya başlayacak. No: 309 yeni bölümüne saatler kala gelişmeler merakla bekleniyor.

Gold Film'in yapımcılığını üstlendiği Fox TV'nin eğlenceli dizisi No: 309'un 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Lale ile Pelinsu, Onur için savaşıyor. Başrollerinde Furkan Palalı, Demet Özdemir, Sumru yavrucuk ve Nurşim Demir yer alıyor. Her Çarşamba beğenilerek izlenen romantik komedi türündeki No: 309'da bu hafta Lale, Pelinsu'yu Onur'dan uzak tutmak için şirkette işe başlıyor. Yeni bölümü 20.00'da ekranlara gelecek olan No: 309 18. yeni bölümünde artık Lale'nin canına tak eder.

Pelinsu'nun sürekli Onur'un etrafında olmasından dolayı rahatsız olur. Onur'a güvendiğine karar veren Lale artık bir şeyler yapması gerektiğini düşünür. Onur'a da kendisini affettirmek için Lale harekete geçer ve bu da Pelinsu'yu daha da hırslandırır. Öte yandan Filiz ile Erol'un da arası bozuktur ve Filiz, Lale'nin evinde kalmaya başlar. Ayrıca Nilüfer ise Kurtuluş'un kendisini aldattığını düşünür ve kardeşi ile birlikte Kurtuluş'u gizliden gizliye takip etmeye başlar.

NO: 309 SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Pelinsu'nun sarhoş olup Onur'un kurtarmaya gittiği sırada fotoğrafları çekildi ve her yere çarşaf çarşaf görüntüleri yayıldı. Onur, Lale ile yeniden arasının açılmasından korktuğu için olanları bir türlü anlatamaz.

Songül ise herşeyden haberdardır ve Onur'un adeta burnundan getirir. Nihayet Kurtuluş'un aklına gelen bir fikir ile Pelinsu ile Onur'un görüntülerinin çıktığı gece kulübünün kamera görüntülerini Lale ve ailesi görür. Bunun ardından Lale sert bir atak yapar ve en güzel hali ile Pelinsu ve Onur'un bulunduğu restorana gider. Lale gider gitmez Onur'u öper ve ona güvendiğini ispatlar.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *