» 
»
 

No: 309 23. bölümde Lale'den Onur'a sürpriz doğum günü

No: 309'un 23. bölüm fragmanı yayınlandı. Bu akşam ekranlara gelecek olan No: 309 yeni bölümde Lale, Onur'a sürpriz bir doğum günü hazırlıyor. Onur ile Onur romantik bir akşam geçiriyorlar. Peki, Lale ile Onur ne zaman evlenecek? Ayrıntılar haberde...

Fox TV ekranlarına her Çarşamba gelen eğlenceli dizi No: 309'un yeni bölümünde neler olacak? Bu akşam yayınlanacak bölümde Songül ve Yıldız doğacak torunları Emir'in sayesinde arayı ısıtırlar. Onur ve Lale'nin ise ayrı eve çıkacakları herkes tarafından öğrenilir. Lale ve onur, ailelerine bunu açıklar ve birlikte yeni evini gezerler. Hem duygusal hem de komik sahnelerin yer aldığı No: 309 bu akşamki yeni bölümü ile 20.00'da Fox TV ekranlarında yer alacak.

Başrollerinde Furkan Palalı, Demet Özdemir, Sumru Yavrucuk gibi isimlerin yer aldığı, Gold Film'in yapımcılığını üstlendiği ve Aslı Zengin'in kaleminden çıkan No: 309 yeni bölümü için saatler kaldı.

NO: 309 23. YENİ BÖLÜM GELİŞMELERİ

Lale'nin rahatsızlanması herkesi aynı hastanede bir araya getirir. Lale'ye ve bebeğe birşey olacak endişesi Yıldız ile Songül'ü bir araya getirecektir. Ayrılmışlar gibi görünen Onur ve Lale'yi de barıştırrılar. Öte yandan Lale ile Onur onları yeni evlerine getirerek fikirlerini alırlar. Onur'un doğum gününün yaklaşmasından dolayı Lale sürpriz planları yapmaktadır.

Onur'un doğum günü gelip çattığında ise Lale ona muhteşem romantik bir gece yaşatacaktır. Lale'nin sürprizleri karşısında şaşkına dönen Onur, çok mutlu olmuştur. Onur'un doğum günü ikiliyi birbirine daha da yakınlaştırır. Nikah günü için ise zaman daralmaktadır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *