» 
»
 

No: 309 25. bölüm fragmanı yayınlandı! Lale ile Onur balayında

Fox TV ekranlarında keyifle izlenen No: 309 25. bölüm fragmanı yayınlandı. No: 309 yeni bölümü ile 7 Aralık'ta ekranlara gelemeye hazırlanıyor. Lale ile Onur balayına çıkıyorlar. Evli çift arasında hem romantik hem de kahkaha dolu anlar yaşanacak. No: 309 yeni bölüm gelişmeleri 7 Aralık'ta...

Çarşamba akşamları Fox Tv ekranlarında kahkaha ile izlenen No: 309 25. bölüm fragmanı yayınlandı. 7 Aralık'ta No: 309 yeni bölümü ile izleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Onur ile Lale'nin en sonunda evlenecek. Lale ve Onur bu kez sorunsuz bir şekilde evleniyorlar ve balayına çıkıyorlar. İkiliyi bu seferde balayında aksilikler peşlerini bırakmıyor. Başrollerinde Demet Özdemir, Furkan Palalı, Sumru Yavrucuk, Nurşim Demir, Cihan Ercan ve Gökçe Özyol gibi isimlerin yer aldığı No: 309 25. bölüm fragmanına "Haberin Videosu" bölümünden ulaşabilirsiniz.

NO: 309 YENİ BÖLÜM GELİŞMELERİ

Düğüne az bir zaman kala Songül'e kimden gönderildiği belli olmayan bir mektup gelmiştir. Songül'ün sözleşme konusundan haberi olması ile ortalık iyice karışacaktır. Lale ve Onur herkesi sakinleştirmeye çalışırken, bir takım kararlar ve seçimler yapmaya mecbur kalacaklardır. Ancak bütün zorluklara rağmen Onur ve Lale için düğün günü gelip çatmıştır. Onur ve Lale, bu sefer herşeye rağmen evlenebilecekler mi?

NO:309 SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Lale'nin rahatsızlanması üzerine dargın olan herkes bir araya gelmişlerdir. Yaşanan duygusallığın ardından Songül ve Yıldız'da barışacaktır. Ayrılmış numarası yapan lale ve Onur da bu barıştırmışlardır.

Onur ve Lale evlendikten sonra yaşacakları yeni eve aileleri ile gelip onların da fikirlerini almışlardır. Onur'un doğum gününün gelmesi sonucunda, Lale nişanlısı Onur'a muhteşem bir sürpriz hazırlıklar yapmaktadır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *