» 
»
 

No: 309 29. bölüm fragmanı 4 Ocak 2017 için yayınlandı mı? Yeni Fox TV'de

Fox TV ekranlarında keyifle izlenen romantik komedi türündeki dizi No: 309 29. bölüm fragmanı yayınlandı mı? No: 309 yeni bölümde Lale ile Onur'u neler bekliyor? Betül'ün Lale ile Onur'un evliliğini bitirmek için kurduğu planlar tutacak mı? Lale ile Onur'u zor günler bekliyor. No: 309 son bölümde neler yaşandı? Ayrıntılar haberde...

No: 309 29. bölüm fragmanı Fox TV'de 4 Ocak 2017 için yayınlandı mı? Lale ile Onur'un aralarındaki problemi çözmesi ile işler rayında ilerleyecektir. Barıştıklarından habersiz olan aileler ise Lale ile Onur'un arasını düzeltmek için Yılbaşı yemeği organizasyonu yapacaktır. Betül ise bu evliliği bitirmek için yeni planlar içerisine girmiştir. Bir küs bir barışık çift, Lale ile Onur'u yeni yılda neler bekliyor olacak?

Bu akşam ekranlara gelecek No: 309 son bölümde Lale ile Onur'un duygusal anları gözlerden kaçmıyor. Yılbaşı alışverişine çıkan çift, keyifli zamanlar geçiriyor. Öte yandan ailelerinin düzenlediği yılbaşı yemeği de oldukça iyi geçiyor. No: 309 29. bölüm fragmanı yayınlandı anda sayfamızdaki yerini alacaktır.

NO: 309 SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Lale ile Onur'un aralarındaki anlaşmazlıklar bitmiştir. Lale ile Onur'un arasındaki problemlerin halâ devam ettiğini düşünen Şerife Hala ise bu durumu Yıldız'a anlatmıştır. Yıldız'ın Şerife ile konuşmasına şahit olan İsmet Babaanne ise Onur ve Lale'yi yeniden barıştırmak için sürpriz Yılbaşı yemeği organize etmiştir. Onur ve Lale yılbaşı yemeğinin teklifinin ardından alışverişe başlamışlardır.

Betül ise Lale ile Onur'un arasını bozmak için kötü planlarını devreye sokacaktır. Ancak kendisini bekleyen kötü sürprizden habersiz olan Betül, yaşadığı olay karşısında şoke olacaktır.

No: 309 bu akşam yeni bölümü ile Fox TV ekranlarında saat 20.00'da yer alacaktır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *