» 
»
 

No: 309 32. bölüm fragmanı 25 Ocak için yayınlandı!

Fox TV ekranlarında keyifle izlenen No: 309 32. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dün akşam ekranlara gelen son bölümde Lale ile Onur arasında gerginlik yaşandı. Lale, Emir'i de alarak annesine gitti. Peki, Lale ve Onur arasında neler yaşanacak?

Gold Film-Faruk Turgut yapımcılığındaki No: 309 32. bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Demet Özdemir, Furkan Palalı ve Sumru Yavrucuk'un yer aldığı Her Çarşamba Fox TV ekranlarında keyifle izlenen No: 309 32. yeni bölüm fragmanında Emir'i alarak evi terk ederk. Peki, annesine giden Lale ne yapacak? 

No:309'un 25 Ocak tarihinde yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacak? Onur'un kendisine yalan söylediğini öğnenen Lale, büyük bir hayal kırıklığı yaşamıştır. Lale, Emir'i de alarak evi terk etmiş ve annesine gitmiştir. Erol ise Betül'e kendisini affettirebilmek için isteyerek olmasa da sürprizler yapacaktır.

NO: 309 SON BÖLÜM ÖZETİ

Emir'in dünyaya gelişi ile herkes mutluluk içerisindedir. Öte yandan Songül ve Yıldız arasındaki fikir ayrılıkları çekişmenin dozunu giderek artırmaktadır. Öte yandan Songül'e gelen isimsiz bir mektubun Betül tarafından gönderildiğini öğrenen Yıldız, Onur'a daha dikkatli olması konusunda uyarıda bulunuyor. Ayrıca Onur, annesi Yıldız'ın ısrarları züerine Lale'ye sözleşme konusunu açmaya karar veriyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *