» 
»
 

No: 309 33. bölüm fragmanında Lale şokta! Yeni bu akşam

Fox TV ekranlarının sevilen dizisi No: 309 yeni bölümü ile bu akşam izleyicileri ile buluşmayı bekleniyor. No: 309'da bu akşam Onur'u bir anda karşısında gören Lale büyük bir şok yaşaacak. Lale'nin annesinden bu olayları sakladığını anlayan Onur ise bu durumu fırsata çevirir.

Her Çarşamba keyifle Fox TV ekranlarından takip edilen No: 309 dizisi yeni bölümü ile bu akşam izleyicileriyle buluşacak. Merakla beklenen No: 309 33. yeni bölümde ilginç anlar yaşanacak. Yeni bölümde, annesi Songül'e Onur ile arasındaki problemi anlatmayan Lale, bir anda karşısında Onur'u görünce durumu annesine belli etmemeye çalışır. Onur ise bu durumu fırsat bilerek aralarında hiçbir şey olmamış gibi davranır. Onur'un bu rahat hareketleri ise Lale'yi deliye çevirecektir.

NO: 309 SON BÖLÜM ÖZETİ

Lale, Onur'u karşısında görünce şoke olmuş ve Onur'a ne söyleyeceğini bilememiştir. Lale'nin annesinden aralarındaki tatsızlıktan bahsetmediğini anlayan Onur, hiçbir şey olmamış gibi annesinin evine girerek, şehir dışındaki işinin erken bittiğini söylemiştir.

Onur'un rahat hareketleri Lale'yi sinirlendirir ve Lale Songül'e herşeyi anlatmaya karar verir. Fakat bir anda beklenmedik olaylar yaşanacaktır ve Lale ile Onur'un birbirlerinden ayrılmalarına izin vermeyecektir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *