» 
 

No: 309 62. yeni bölümde Lale, Onur'u köşeye sıkıştırıyor!

No: 309 bu akşam 62. yeni bölümü ile Fox TV ekranlarında yer alacak. Romantik komedi dizisi No: 309 yeni bölümünde yine sular durulmuyor. Onur ve Özge, konuştukları bir anda Lale'ye yakalanıyorlar. Lale, Duru gerçeğini öğrenecek mi?

Fox TV ekranlarının sevilen romantik komedi dizisi No: 309 bu akşam 62. bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. No: 309 yeni bölümde Onur'un bir türlü Lale'ye anlatamadığı Duru gerçeği başına işler açacak. Onur ile Özge, konuştukları bir anda Lale'ye yakalanacaklar. Peki, Onur gerçekleri saklamayı bırakıp Duru'nun kendi kızı olduğunu Lale'ye anlatacak mı? No: 309 yeni bölümde neler oluyor?

Yıldırım'ın rahatsızlanması herkeste paniğe neden olacak ve Lale kendini suçlu hissedecek. Nergis, Nilüfer, Lale ve Songül Yıldırım ile ilgilenecek ve onu ihmal etmeyecekler. Yıldırım, bu hastalığın kızları ile kendisinin yakınlaşmasına sebep olduğunun farkındadır.

Bu arada Filiz evi terk etmiştir ve Erol, Lale ile Onur'un evine yerleşir. Onur, Duru hakkındaki gerçekleri bir türlü Lale'ye söyleyemez. Özge ile konuştukları bir anda ise Lale'yi karşılarında bulur.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *