» 
»
 

No: 309 yeni bölümü bu akşam ekranlara kilitleyecek!

Fox TV ekranlarında heyecanla beklenen No: 309 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümü ile bu akşam saat 20.00'da ekranlara gelecek olan No:309'da Pelinsu'nun tüm oyunlarına artık Lale'de karşılık verecek. Lale ile Pelinsu'nun Onur savaşında kim galip gelecek? Heyecan dolu yeni bölümü merakla bekleniyor. No: 309 yeni bölüm gelişmeleri detaylarda...

Çarşamba akşamlarında izleyicisini Fox TV ekranlarına kilitleyen, ekranlarda kahkaha tufanı yaratan No: 309'un 17. bölüm fragmanı yayınlandı. Pelinsu'nun köyü planlarına maruz kalan Onur, Lale'nin gazabına uğruyor. Ancak suçu olmadığını bilen Onur, Lale'yi doğruluğuna inandırmak için sürpriz bir hamle yapıyor. Tabii ki bu hamle hem Pelinsu'ya hem de Onur'a sürpriz oluyor. Başrollerinde Furkan Palalı, Demet Özdemir ve Sumru Yavrucuk'un yer aldığı, Aslı Zengin'in senaristliğini üstlendiği ve Gold Film yapımcılığındaki mükemmel dizi No: 309 yeni bölümu bu akşam 20.00'da Fox TV ekranlarında yayınlanacak. Yeni bölüme saatler kala yayınlanan fragmanın etkisi ile izleyiciler büyük merak içerisinde bekliyor.

No: 309 yeni bölüm gelişmelerinde Lale'nin Onur ve Pelinsu haberlerini öğrenmesinin ardından Onur ile Lale yeniden küsüyor. Onur, Lale'yi kendisine inandırmak için elinden geleni yapar. Ancak Lale'nin ona inanmayışı Onur'u kahreder. Lale, arkasından gizli saklı iş çevrildiği için kızar ve evlilikten vazgeçer. İsmet Hanım ise bunu öğrenince duruma müdahale eder. Lale ve Onur kendilerine bir hafta mühlet verir. Onur ve Lale bir haftanın sonunda ne karara varacak.

No: 309 son bölümde Pelinsu'yu bulunduğu rezil durumdan kurtarmak için giden Onur, Pelinsu ile paparizelere yakalanır ve ertesi gün magazinlere manşet olur. Songül, haberleri görür görmez Lale'den saklar.

 Bu olayın arkasındaki işleri de öğrenmek için harekete geçer ve kızlarla iş birliği içerisine girer. Ancak Onur, Songül'ün hışmından kaçamaz. Lale ile de arasının bozulmasından korktuğu için olanları ona bir türlü anlatamaz.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *