» 
 

No: 309 yeni sezon 60. bölümde neler olacak? Kayıp baba ortaya çıktı

Fox TV ekranlarının sevilen dizisi No: 309 bu akşam yeni sezona bomba gibi geri dönüyor. No: 309 60. bölümde Lale, Nergis ve Nilüfer babalarını karşılarında görecek. Songül ne yapacak?

Songül'ün öfke dolu olduğu eski eşi, Nilüfer, Lale ve Nergis'in babaları Yıldırım geri döndü. Yıllar sonra babalarını karşılarında gören kızlar, nasıl tepki vereceklerini bilemezler. Songül ise Yıldırım'ı hayatında görmemeye kararlıdır. Yıllar sonra çıkagelen Yıldırım, Songül'ün gazabından kurtulamaz. Geçen zor zamanları telafi etmek için elinden geleni yapmaya hazır olan Yıldırım, ailesine sürpriz yapar ve onların karşı komşusu olur.

Onur, Lale'nin rüyalarına giren ve onu her defasında ağlatan babası ile yüzleşme hazırdır. Öte yandan Onur'u bekleyen kötü bir sürpriz vardır.

Özge kucağında bir kız çocuğu ile geri dönmüştür ve herşeyi anlatmıştır. Ancak, Onur bir kızı olduğunu Lale'ye anlatmak zorundadır. Duru'nun bir anda ortaya çıkması Lale ile Onur'u nasıl etkileyecek? No: 309 bu akşam Fox TV'de 20.00'da...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *