» 
»
 

No: 309'un 10. bölüm fragmanında düğün hazırlıkları başlıyor! 17 Ağustos Fox

No:309'un 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde düğün hazırlıkları ve düğün için takı alışverişi yapılıyor. Bebeğin cinsiyetinin belli olmasıyla birlikte her iki ailede çok mutlu oluyor. Onur ile Lale'nin aralarındaki bağ bu bebekle ve zamanla daha da kuvvetlenecek gibi görünüyor. Son bölüm detayları ve 17 Ağustos 10. bölüm detayları haberde...

Bebeğin cinsiyeti belirlendi. Aileler adeta sevinçten havalara uçuyor. Onur'un babaannesinin heyecanı ile birlikte düğün telaşı başlıyor. Alışverişler yapılıyor ve Lale'ye gelinlik bakılıyor. No: 309'un 10. bölüm fragmanında sürpriz gelişmeler yer alıyor. Yeni bölümde neler olacak? Lale ile Onur'un bir erkek bebekleri olacak. Onun içinde bir yandan hazırlıklar yapılıyor. Bebeğin cinsiyetinin öğrenilmesi ile birlikte cinsiyet tartışmaları sona eriyor. Bebeğin erkek olacağını öğrenen Onur'un ailesi mutluluktan sevinç çığlıkları atıyor iken Lale'nin annesi ise kız torun hayali kurduğundan büyük hüsrana uğruyor. Bu durumdan da kendine pay çıkarmak isteyen Pelinsu, bu bebeğin kendi bebeği de olduğunu söylüyor. Onur ise Lale'yi doktor Onur'dan kıskanmaya devam ediyor. Pelinsu'nun Onur'u etkilemek için oyunları yeni bölümde de devam edecek. Bu akşam ekranlara gelecek No: 309 yeni bölümde neler olacak? Onur ile Lale'nin düğünlerine az bir zaman kala, Onur'un babaannesinin duydukları adeta şok etkisi yaratacak.

No:309 10. bölüm fragmanı yayınlandı ve izleyicileri yine eğlenceli ve heyecan dolu bir bölümün beklediği anlaşıldı. İşte 17Ağustos'ta No:309'da neler yaşanacak izleyelim...

Başrollerini Demet Özdemir ile Furkan Palalı'nın birlikte paylaştığı muhteşem aşk , kahkaha ve entrika dolu No:309 dizisinin yeni gelişmeleri neler olacak? Gold Film'in yapımcılığını üstlendiği dizi her yeni bölümde izleyicisini ekran başına kilitlemeyi başarıyor. No: 309'un son bölümünde neler olmuştu bir hatırlayalım... Onur'un Lale'yi doktor Onur'la başbaşa bırakmamak için, katıldığı organizasyonda Onur'un bariz olarak Lale'yi kıskandığı ortaya çıktı. Ancak Pelinsu ile Erol'un oyunları tıkır tıkır bir yandan işlemeye devam etti. Pelinsu ansızın Onur'un karşısına çıkarak Lale'nin gözleri önünde onunla öpüştü.

Bu duruma şahit olan Lale gözlerine inanamadı ancak hiç ciddiyetini bozmadan Onur'a bu durumdan rahatsız olmadığını söyledi. Onur'un ise beklediği Lale'nin kendisini kıskanmasıydı. Ancak istediği olmadı ve Lale'nin tavrı onu oldukça düşündürdü. Lale ise Onur'a gardını alıp sinirini çıkarmaya başladı. Ağva gezisinde birbirlerine oldukça yakınlaşan çift yeniden birbirlerinden uzaklaştı. Bebeğin cinsiyeti kız mı erkek mi tartışmaları devam etti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *