» 
»
 

No: 309'un 14. bölüm fragmanında Lale ile Onur'u neler bekliyor?

No:309'un 14. bölüm fragmanında Lale nikah masasında Onur'a "Evet" diyecek mi? No:309'un yeni bölümünde neler yaşanacak? Lale ile Onur'u hangi sürprizler bekliyor? No:309'un son bölüm özeti ve yeni bölüm gelişmeleri detayda...

Ekranların kahkahalarla izlenen dizisi No: 309'un yeni bölümünde neler oluyor? Lale ile Onur'un nikahları kıyılıyor. Ancak Lale'nin canı çok sıkkın Lale Onur'a ne cevap verecek? Onur ile Lale, romantik geçirdikleri gecede çok güzel zaman geçiriyorlar. Lale, Onur'un evlenme teklifi karşısında yaşadıklarına inanamıyor. Herkesin merakla beklediği Lale ile Onur'un düğününde neler olacak? No 309'un 14. bölüm fragmanı yayınlandığı anda detaylardaki yerini alacaktır.

No: 309'un yeni bölümünde, iki aile de düğün heyecanını birlikte yaşayacaklar. Onur'un Lale'yi öpmesinin ardından etkisini bir süre üzerinden atamıyor. İkisi de birbirlerine karşı besledikleri hisleri saklayamıyorlar. Bu durum Onur'un ciddi kararlar almasına neden olacaktır ve Lale'ye evlilik teklifi edecektir. Lale ise evleneceğinden dolayı gayet mutludur.

No: 309'un son bölümünde kına ve düğün için alışveriş yapıldı. Düğüne sayılı gün kala aileyi telaş sardı. Elbise provaları, gelinlik provaları derken kına gecesi günü geldi. Muhteşem bir şekilde organize edilen kına gecesinde Lale çok eğlendi. Onur'da Lale'nin mutluluğundan oldukça etkilendi. Filiz ise Lale'ye destek olarak Pelinsu'ya kına gecesinden fotoğraf göndererek Pelinsu'yu çıldırtıyor. Pelinsu ve Betül'ün bir sonraki planları ne olacak?

No:309 son bölüm fragmanı ile ipuçlarını vermeye devam ediyor ve yeni bölümde neler olacak tüm dizi severler merakla beliyor. İşte yayınlanacak No:309 yeni bölüm fragmanı burada olacak ve sizler için detaylar sayfamızdaki yerini alacak. 

No: 309'un 14. bölüm fragmanı ve yeni gelişmeleri için takipte kalın. Lale ve Onur için yeni bir hayat başlıyor ancak Pelinsu buna izin verecek mi? Pelinsu'nun planları ne?

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *