» 
»
 

No: 309'un 15. bölüm fragmanında Lale ile Onur'un sürpriz yakınlaşması

Fox Tv ekranlarının eğlenceli dizisi No: 309'un 15. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Lale ile Onur'u hangi sürprizler bekliyor olacak. Yeniden düğün yapacaklar mı? No: 309'un yeni bölüm gelişmeleri ve son bölüm özeti haberde...

No: 309'un yeni bölümünde Lale ile Onur'u neler bekliyor olacak? No: 309'un 15. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Lale ile Onur sürpriz bir şekilde yakınlaşıyor. Pelinsu ile Onur'u gören babaanne ne yapacak? Lale ile Onur ne zaman evlenecek? Herkesin heyecanla beklediği düğün günü geldi çattı. Herşey tam da kusursuz devam ederken Pelinsu'nun son hamlesi Lale'yi derinden etkiledi. Hamileliğin de etkisi ile strese giren Lale, nikah kıyılmadan bayılıyor. Lale ve bebeğinin durumu ne? Yeni bölüme sadece saatler kala nefesler tutuldu. No: 309'un 15. bölüm fragmanı yayınlandığı anda haber detaylarındaki yerini alacaktır...

No: 309'un bu akşamki bölümü heyecanla beklenirken son bölümde neler olmuştu bir hatırlayalım. Hem Lale'nin ailesi hem de Onur'un ailesi büyük stres altında iken düğün için gerekli hazırlıklar yavaş yavaş tamamlanıyor. Düğün gününe sayılı günler kala aileler büyük telaş içerisinde. Onur'un Lale'yi öpmesinin ardından ikili durumun etkisinden bir türlü kurtulamıyor.

İkisi de birbirlerine olan duygularını bastırarak kıskançlık ve öfke ile birbirlerine doğruluğu olmayan sözler söylüyorlar. Ardından Onur, Lale'ye büyük bir sürpriz yapar. Lale'yi lüks bir tekneye getirerek orada unutamayacakları bir gece geçirirler ve Onur, Lale'ye evlenme teklifi eder. Lale'nin kabul ettiği teklifin ardından ikisi de çok mutludur.

Ve artık düğün günü gelip çattı... Lale ile Onur nikah törenine dakikalar kala çok heyecanlı ve mutludurlar. İkiside karı koca olmak için heyecanla beklerken, Pelinsu'nun sinsi planları herşeyi alt üst eder. Onur ile Lale'nin odasında bekleyen Pelinsu, Lale'ye her ne dediyse onların en mutlu gününü mahvetmeyi başarmıştır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *