» 
»
 

No: 309'un 9. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni 10 Ağustos Fox

Bebeğin cinsiyeti niyahet belli oldu. Lale ile Onur'un erkek bebeği olacak! Yeni No:309 9. bölüm fragmanı yayınlandı ve yeni fragmanda yine ortalık karışıyor. 10 Ağustos'ta yayınlanacak yeni bölüm için nefesler tutuldu. Son bölüm özeti ve yeni gelişmeler için takipte kalın...

No:309'un 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Yine eğlenceli bir bölüm bizleri bekliyor. Yeni bölüm heyecanla beklenirken, bebeğin cinsiyetinin erkek olduğu da sonunda öğrenildi. Lale ile Onur'un erkek bebekleri olacak. Alışverişler ve hazırlıklar şimdiden yapılmaya başlandı.İzleyicilerin heyecanla beklediği yeni bölümde, bebeğin cinsiyetini Doktor Onur açıklıyor. Lale'nin istediği mi yoksa Onur'un istediği mi olacak? Bebeğin kız mı yoksa erkek mi olacağını herkes büyük bir heyecanla bekliyorken erkek olacağını Doktor Onur açıklıyor. Başrollerini Furkan Palalı ve Demet Özdemir'in paylaştığı eğlenceli aile dizisi keyifle izlenmeye devam ediyor.

Gold Film yapımcılığındaki ekranların yeni dizisi No:309'un 9. bölümünde izleyiciyi neler bekliyor olacak? Lale ile Onur'un git gide birbirlerine alışmaya başladıkları ve başbaşa zaman geçirmeleri bu aşkın filizlenmesine neden olacak gibi görünüyor. Lale her ne kadar sinirlenirse sinirlensin, içinde ona duyduğu hisleri bir türlü bastıramıyor. Öte yandan Onur ise bebeğinin de etkisi ile Lale'ye daha da alışmaya ve Lale'yi kıskanmaya başlamıştır.

No:309'un son bölümünde, Ağva'ya annelerinin bir oyunu ile giden ve orada başbaşa kalan Lale ile Onu çifti, başbaşa kalma fırsatı yakalamış ve bu durumdan hoşnut kalmışlardır. İkisinin de inatçılığını bir köşeye bırakacak olursak, bebek mevzusu her açıldığında ikisinin de mutluluğu adeta gözlerinden okunuyor. Aralarındaki buzların yavaş yavaş kırıldığının farkında olan izleyicisi artık onların mutlu bir aile tablosu çizmelerini istiyor.

Ancak herşey sanıldığı kadar kolay değil elbette. Lale'nin ve Onur'un birbirinden ayrı dünyaları büyük bir engel gibi görünüyor olsa da asıl problem Lale'nin Onur'un kendisini halâ istemeyişini bir türlü hazmedemeyişi oluyor. Lale yaşanan karmaşaların ardından Onur'dan bebek bekliyor ve bu bebek ikisinin de miladı olmaya hazırlıyor onları. Çift Ağva tatilinin dönüşünde ailelerine mutlu olmadıklarını söylemeye dilleri varmıyor ve tatilin güzel geçtiğini anlatıyorlar. Öte yandan Doktor Onur, Lale'yi bir organizasyona çağırır, Lale ise bunu kullanarak Onur'un kendisini kıskanıp kıskanmadığını ölçmek ister.

Tabiki Onur, Lale'yi kıskanır ve onları başbaşa bırakmaya hiçte razı değildir. Bu nedenle organizasyona o da katılır. Ancak davetsiz bir misafir bütün keyifli anları bozacaktır. Bir anda çıkagelen Pelinsu, Lale'nin kendilerini gördüğünü bildiği için aniden Onur'u öpüverir ve Lale olduğu yerde donup kalır. Yeni bölümde hem bebeğin cinsiyetini öğreneceğiz hem de Pelinsu'nun bu oyununun ardından neler olacak izleyip göreceğiz. Takipte kalın...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *