» 
»
 

No:309 12. bölüm fragmanı yayınlandı! Evlilik hazırlıkları başlıyor

Fox Tv'nin reyting rekortmeni dizisi No:309 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Lale'ye gelin hamamı yapılıyor. Pelinsu yüzünden tartışan Onur'la tartışan Lale bir anda birbirlerine yakınlaşırken buluyor kendini. Yeni bölümde hangi çarpıcı gelişmeler yer alacak? Son bölümde neler oldu? Haber detaylarında...

Sürprizlerle dolu No:309'un 12. bölüm fragmanında neler oluyor? İkilinin düğününe sayılı günler kala, gelin hamamı yapılıyor. Hamamda hangi konik olaylar yaşanacak? Lale ile Onur'un düğününde neler olacak? Onur ile Lale, Pelinsu'nun hareketlerinden dolayı tartışırken biranda kendilerini yakınlaşırken buluyor. Oyun olan bu evlilik hikâyesi gerçeğe mi dönüşüyor?... Trajikomik bir tanışma hikayesinin ardından Lale'nin hamile kalması ile ikilinin hayatları bir noktada buluşuyor. Bebekleri ve aileleri için evlilik oyununa kalkışan bu ikilinin birbirine olan hisleri gün geçtikçe artıyor.

Lale'nin hamileliğinin ilerlemesi ile çift birlikte daha çok zaman geçiriyorlar. Bebeğin cinsiyetinin erkek olduğunu öğrenen Lale ve Onur alışverişlere başlıyor. Bu arada nikah tarihi de yaklaşıyor. Onur'un babannesinin, Lale ile Onur arasında soğukluk olduğunu hissetmesi ile onlarla birlikte oturmaya karar verdiğini söylüyor. İkilinin birbirinden uzak kalması artık pekte mümkün olmayacak gibi görünüyor.

No:309'un son bölümünde Onur'un babaannesi İsmet'in artık onlarla birlikte yaşayacağını söylemesinin üzerine Onur ve Lale büyük strese girmişlerdir. Ayrı ayrı odalarda kalmak için hazırlıklar yapan ikiliyi artık daha da zor günler bekliyor olacak. Ayrıca nikah, kına ve düğün hazırlıkları da tam gaz devam etmektedir. İsmet Hanım'ın çiftin arasındaki soğukluğu anlamasının ardından onları yakınlaştırmak için planlar yapmaya başlamıştır. Lale ile Onur'u hamilelik kursuna gönderir.

Kına gecesi ve düğün için alışverişler devam ederken, Pelinsu kıskançlıktan hain planlar içerisinde girmiştir. Lale ise Onur'a içinde beslediği hislerden dolayı düğün için oldukça heyecanlıdır. Gelinlik provasına giden Lale'ye gelinlik çok yakışır. İsmet'in ısrarları üzerine Lale'nin annesine ve kız kardeşlerine adet gereği alışveriş yapılıyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *