» 
»
 

No:309 17. bölüm fragmanı yayınlandı! Lale ile Pelinsu'nun savaşı başladı

Dün akşam Fox TV ekranlarına gelen No:309 yeni bölümünde Onur'un çabalarına rağmen Lale her şeyi görür. Bu nedenle de Onur ile Lale'nin arası iyice açılır. Pelinsu ise bu açıklığı fırsata çevirmeye kararlıdır. Dün yayınlanan yeni bölümün ardından No:309 17. Bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan yeni bölüm fragmanında Lale ile Pelinsu aşık olduğu adam için resmen savaşıyor.

Gold Film yapımcılığındaki Fox TV ekranlarında Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen No: 309 17. bölüm fragmanı yayınlandı. Lale, Onur'dan sadece dürüst olmasını ve hiçbir şey saklamamasını istiyor. Arası açılan gözde çift kısa sürede birbirlerini özlüyor. Onur ile Pelinsu'nun görüştüğü bir gece de Lale, tüm güzelliği ile Onur ve Pelinsı'nun karşısına çıkıyor. Kafası hep karışan Lale, Pelinsu'nun Onur'u almasına izin vermeyerek Onur'un yanına gidiyor ve Onur ile öpüşüyor. Bunu gören Pelinsu ise gözlerine inanamıyor. Başrollerini Furkan Palalı ve Demet Özdemir'in birlikte paylaştığı No:309'un son bölümünde ise Pelinsu'nun çabaları boşa çıkınca soluğu gece kulübünde bulur. Sarhoş olan Pelinsu ayakta bile duramaz. Pelinsu'nun arkadaşı ise onun bu halini görür ve Onur'dan yardım ister. Lale ile geçirdiği güzel günün sonrasında onu eve bırakan Onur, gelen telefon ile Pelinsu'nun bulunduğu gece kulübüne gelir ve Pelinsu'yu oradan alır.

Gece kulübünde tam da çıkarkan kameralara yakalanan Onur ile Pelinsu'nun samimi halleri ertesi gün gazetelerin manşetinde yer alır. Bunu gören Lale'nin annesi Songül ve kızları şok geçirir. Lale'nin hamile olmasından ve kötü etkilenmesinden dolayı korkan aile Lale'den bu haberi köşe bucak saklar. Onur ise Lale'ye doğruları anlatmanın fırsatını kollar. Ancak Lale'nin kendisini terk etmesinden korktuğu için bir türlü gerçekleri anlatamaz. Songül ise Onur'un burnundan getirir. Romantik komedi türündeki eğlencel, No: 309'un yeni bölüm gelişmeleri ve yeni fragmanı için takipte kalın... No:309 17. Bölüm fragmanına "Haberin Videosu" butonundan ulaşabilirsiniz.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *