Nokia 3310 efsanesi yeni versiyonu ile geri dönüyor

2000'li yıllarda cep telefonlarının yaygın olmaya başladığı dönemde sağlamlığı ile efsane haline gelen Nokia 3310 yeniden tasarlanıyor ve piyasaya çıkarılıyor. Nokia 3310 yeni versiyonu çok yakında tanıtılacak.

Bir zamanların sağlamlığı, batarya ömrü ve tasarımı nedeniyle oldukça revaçta olan telefonu Nokia 3310 yeniden tasarlanarak geri dönüyor. 3310 telefonların 2017'de dahi kullanıcılar tarafından hatırlanarak gündemde yer alması Nokia'yı harekete geçirdi ve şirket efsane telefonu yeniden tasarlayarak piyasaya sürme kararı aldı.

26 Şubat'ta Mobile World Congress 2017 çerçevesinde tanıtılacak olan yeni Nokia 3310 özellikleri bakımından üst düzey bir kullanıcı kitlesini hedeflememiş olsa da şimdiden büyük ilgi uyandırmasının telefonun satış rakamlarına da yansıyabileceği görüşü hakim.

Çin pazarında Nokia 6 ile oldukça iddialı bir giriş yapan firma, modernize edilmiş 3310 modeli de Avrupa pazarında da ses getirmeyi hedefliyor. Oldukça makul bir ücret karşılığında satılacağı düşünülen Nokia 3310 fiyatı için 59 avro söylentileri bulunuyor. Böyle bir fiyatla 3310 özellikleri de kullanıcılarda fazla bir beklenti uyandırmasa da efsaneyi yaşatmak adına yapılmış bir girişim olacağı beklentisi hakim. 26 Şubat'taki etkinlikte Nokia 3 yeni telefonunı piyasaya tanıtacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *