Nokia 3310 Türkiye'ye ne zaman geliyor? İşte Türkiye fiyatı

Merakla beklenen yeni Nokia 3310 fiyatı ve Türkiye'ye geliş tarihi belli oldu. MWC 2017'de en çok ilgi gören telefonu olan Nokia 3310 Türkiye'ye ne zaman gelecek ve fiyatı ne kadar olacak? İşte 3310 Türkiye fiyatı...

Bir zamanların efsanesi, elden ve dilden düşmeyen telefonu Nokia 3310 dünya çapında 120 milyonun üzerinde satarak adeta rekor kırmıştı. 2000'li yıllarda büyük ilgi gören telefon 2017'de yeni versiyonu ile piyasaya çıkyıor. Nokia 3310 Türkiye'de Nisan ayında satışa çıkacak ve nostalji yaşamak isteyenler için yeniden üretilen cep telefonu Türkiye'de piyasaya sunulacak. HMD firması ile 10 yıllık lisans anlaşması imzaladığı öğrenilen Nokia, Türkiye'de ve daha bir çok ülkede satılacak. Apple iPhone telefonları da üreten Foxconn fabrikalarında üretilecek olan Nokia modelleri, kullanıcılara daha basit bir Android deneyimi sunmayı hedefliyor. Sesli asistan dahil olmak üzere pek çok Android servisini sunacak olan firma, özellikle yılan oyunu  ile meşhur olan Nokia 3310 modelinde Rovio benzeri oyunlarla da işbirliğinin sinyallerini verdi.

Nokia 3310 Türkiye fiyatı ise 350-400 TL arasında olarak açıklandı. HMD Başkan Yardımcısı Per Erkman, tüm operatör ve telefon dağıtıcıları kanallarından satışa çıkacaklarını belirtti. 1 ay bekleme, 37 saat konuşma süresine sahip yeni Nokia 3310 çift SIM kart imkanı sunarken, 2.3 inç ekrana ve 2 megapixel arka kameraya sahip. Micro USB girişinden şarj olabilen telefonun FM radyo, 32 GB harici kart desteği gibi özelliklerinin yanı sıra 4 farklı renk seçeneği de bulunuyor. Eski tip tuş takımlarını koruyan yapısıyla günümüz akıllı telefon çöplüğünde böyle bir telefonun gündemden düşmemesi de Nokia'nın 2000'li yıllarda kullanıcılar üzerinde bıraktığı etkiyi yansıtıyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *