Note 7'nin göz tarayıcısından edinilen en yeni bilgiler!

Samsung Galaxy Note 7'nin merakla beklenen göz tarama işlev tarayıcısı ile ilgili olağan dışı yenilikler ve bilgiler sizlerle. Galaxy Note 7'nin göz tarama işlevi nasıl çalışacak? Göz tarayıcı kilit hızı ne kadar süre ile çalışıyor?

Samsung Galaxy Note 7'nin bitmek bilmeyen sızıntılarının bir kısmını sizler ile paylaşmıştık. Note 7 model telefonun bir iris tarayıcısıyla geleceği iddiası dönüyordu. Şimdi bu iris tarayıcısı ile ilgili en önemli ayrıntıları sizler ile paylaşıyoruz.

Geçtiğimiz günlerde TechTastic, Note 7'nin beraberinde gelmesi beklenen göz taraması ile ilgili  bazı ilgi çekici detaylardan bizleri haberdar etmişti. Site'nin yapmış olduğu açıklamaya göre telefonu yüzünüze çok yakın tuttuğunuz taktirde kimliğinizi cihaz üzerinde doğrulamanız mümkün olmayacak, 20cantimetre'den yakın mesafelerde de muhtemelen hata raporu alacaksınız. cihazın yeni özelliğinde kimlik doğrulatmak istiyorsanız eğer ideal uzaklığın 25-35 cm olduğu söyleniyor.

Telefonun olağan üstü özelliği, iris tarama işlevinin gözlük takan kişilerde,  lens takan kişilerde ve düşük aydınlatmalı ortamlarda çalışmayabileceğini söylüyor. Gözlüksüz veya lenssiz dolaşamayanlar için üzücü bir haber olsa da, tüm bu söylemler şimdilik sadece birer dedikodu. Taaki cihaz piyasaya sürülene kadar bu çalkantılar devam edecek.

Son dedikodularının beraberinde gelen önemli bir bilgi de RAM miktarı hakkında. Şimdiye kadarki dedikoduların birçoğunda, Note 7'nin RAM miktarının 6GB olacağın söylüyordu. Ancak yeni elimize ulaşan bir ekran görüntüsünde telefonun 4GB RAM in kullanıldığı ve o şekilde geleceği görünüyor. . 4GB, kullanıcılarına yeterince akıcı bir deneyim sunacaktır elbette fakat RAM miktarının diğer duyumlara göre daha az olduğu kesin.

2 Ağustos tarihinde yapılacak olan resmi tanıtıma kadar değişikliklerin olabileceğinden, hepimizin biraz daha beklemesinde fayda var.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *