» 
 

Nur Yerlitaş hasta mı? Ünlü modacının ciddi hastalığı ne?

Televizyon ekranlarında yaptığı programlarda kendine has yorumları ile ünlü modacı Nur Yerlitaş Instagram paylaşımı sonrasında sevenlerini üzdü. Nur Yerlitaş hasta mı? Ünlü modacının hastalığı takipçileri tarafından da büyük merak konusu oldu.

Ünlü modacı Nur Yerlitaş sosyal medya platformu Instagram fotoğrafı ve yazdığı not sonrasında sevenlerini oldukça üzdü. Gözleri yaşlı bir kadın fotoğrafı paylaşan Yerlitaş ayrıca “Bazen hayat bize sürprizler yapar” notunu paylaşmıştı. Sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı ağlayan kadın fotoğrafı ve notu sonrasında binlerce beğeni ve yorum alan Yerlitaş’ın hasta olduğu ve bu hastalığın da ciddi boyutlarda olduğu iddia edildi.

Takipçilerini üzen bu paylaşım sonrasında sosyal medya hesabı üzerinden ünlü şarkıcı Demet Akalın da takipçilerinden Yerlitaş için dua etmelerini istedi. Bir fotoğraf paylaşan Akalın, notunda “Bu gece bütün duaların seninle Nur ablam” yazdı ve Yerlitaş için sevenlerinden dua istedi. Nur Yerlitaş’ın yaptığı paylaşıma Rober Hatemo ve Özge Peker gibi ünlü isimler de yorum yaparken, takipçileri geçmiş olsun dileklerini iletti. Nurella adıyla pek çok insanın gönlüne taht kuran ünlü modacı Nur Yerlitaş’ın ciddi bir hastalığı olduğu ve bu durumu yeni öğrendiği yönünde yorumlar yapılıyor.

Bugün Ne Giysem, Bu Tarz Benim, İşte Benim Stilim gibi moda yarışmalarında kendine özgü tarsi ve yorumları ile izleyicilerin gönlünde that kuran Nur Yerlitaş’ın hasta olduğu haberi üzerine bazı kaynaklarda meme kanserine yakalandığı bilgisi de yer alıyor. 1955 İstanbul doğumlu ünlü modacının bugün meme kanseri tedavisi için ameliyat olacağı yönünde bilgiler de haber kaynaklarında paylaşıldı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *