» 
 

Nur Yerlitaş hastalığı yendi Instagram paylaşımı ile 10 bin beğeni aldı

Göğüs küçültme operasyonu için gittiği hastanede yapılan tetkikler sırasında göğüs kanseri olduğu ortaya çıkan ünlü modacı Nur Yerlitaş hastalığı yenerek hastaneden taburcu oldu ve sosyal medya hesabından oldukça anlamlı bir paylaşım yaptı.

Geçtiğimiz hafta tüm sevenlerini üzen Nur Yerlitaş bu hafta güzel haberlerle gündeme oturdu. Sosyal paylaşım platformu Instagram üzerinden paylaştığı ağlayan kadın fotoğrafının altına düştüğü notta hayatın bazen insanlara sürprizler yapabileceğini ifade eden Yerlitaş, önce akıllarda soru işaretleri oluşmasına neden olmuştu. Ünlü modacı Yerlitaş’ın hasta olduğu haberini ise ünlü şarkıcı Demet Akalın yine sosyal medya üzerinden vermiş ve Yerlitaş için dua isteyerek bir an önce sağlığına kavuşması dileklerini paylaşmıştı.

Başarılı geçen operasyon sonrasında sevenlerinin gönlüne su serpen Nur Yerlitaş sosyal medya üzerinden oldukça anlamlı bir mesaj yayınladı. Dün hastaneden taburcu olan nam-ı diğer Nurella, herkese teşekkür ederek her kadının göğüs kontrollerini yaptırmasını istedikten sonra bugün de Instagram üzerinde bir fotoğraf paylaştı.

Bir gemi resmi paylaşan Yerlitaş, resmin üzerindeki not nedeniyle 10 bin beğeni alırken, resmin üzerinde yazan not oldukça anlamlıydı. "Kır dümeni kaptan; aydınlık sabahlara, güzel insanlara, mutlu yarınlara. Durma vira"

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *