» 
»
 

O bakanlıklara ait atama kararları resmi gazetede yayımlandı

Enerji ve Tabii Kaynaklar, Aile ve Sosyal Politikalar, Gümrük ve Ticaret, Gençlik ve Spor, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile Orman ve Su İşleri Bakanlığı’na ait atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

Resmi gazetede bugün yayımlanan atama kararlarına göre, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürlüğüne Muhammet Örnek, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Volkan Mutlu Coşkun ise açık bulunan birinci derece kadrolu Bakanlık Müşavirliğine getirildi.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Personel Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Emin Güven, Hayvancılık Genel Müdür Yardımcısı Dr. İbrahim Özcan ve Zonguldak İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Necmi Çelik başka görevlere atanmak üzere bu görevlerinden alındı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Elektrik Üretim AŞ Genel Müdürlüğü ve Yönetim Kurulu Başkanlığına Bakanlık Müşaviri Nevzat Şatıroğlu, Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcılıklarına Tuncay Ulusan ve Mehmet Tayyip Kahyaoğlu atandı.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Orta Anadolu Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Serkan Işık ile Orman ve Su İşleri Bakanlığı Su Yönetimi Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Abdurrahman Uluırmak da başka bir göreve atanmak üzere bu görevlerinden alındı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *