» 
»
 

O Hayat Benim 107. bölüm fragmanında Efsun'un kızı ile imtihanı

Fox TV ekranlarında her Pazar yayınlanan O Hayat Benim 107. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sevilen dizi O Hayat Benim yeni bölümde Efsun, yasal yollarla evlat edinmedikleri ortaya çıkan kızı Nuran'dan ayrı kalıyor. Yeni bölümüne saatler kala O Hayat Benim son bölüm detayları haberde...

Pastel Film'in yapımcılığındaki O Hayat Benim 27. bölüm fragmanı yayınlandı mı:? Başrollerinde Ceren Moray, Ezgi Asaroğlu, Keremcem ve Oya Başar'ın yer aldığı O Hayat Benim yeni bölümünde neler olacak? Arda ve Efsun'un Nuran'ı yasal yollarla evlatlık edinmediklerini öğrenen Cemre harekete geçiyor. Yaptığı bu intikam hamlesinin ardından Efsun ve Arda Nuran'ın ellerinden kayıp gidişine seyirci kalmak zorunda kalıyorlar. Eli kolu bağlı olan Efsun, Nuran'ı kaybetme korkusu yaşıyor. Ancak bu arada bu ihbarı yapan kişinin kim olduğunu da tahmin etmeye çalışıyorlar.

O Hayat Benim'in yeni bölümüne saatler kala heyecan zirveye tırmanıyor. Bahar, Nuran'ın kendi kızı olduğunu öğrenecek mi? Efsun Nuran'ı sonsuza dek kayıp mı ediyor? Peki, bütün bu olanlara Cemre'nin sebebiyet verdiği gerçeği ortaya çıkacak mı? O Hayat Benim'in son bölümünde Cemre yine intikam peşine düşüyor. Mehmet Emir'den, Nuran'ın yasal yollarla evlat olarak edinilmediğini öğrenen Cemre'nin eline yeni bir fırsat geçiyor ve hemen harekete geçiyor.

Öte yandan Nuran ise sınıftaki arkadaşlarından evlatlık olduğunu öğreniyor. Küçük Nuran yaşadığı travma ile okuldan kaçıyor. Kızının kaybolduğunu öğrenen Efsun deliye dönüyor. Neyse ki Nuran, teyzesi Bahar'ın yanına gidiyor ve o sırada ise Bahar'ın evinde olan ateş kötü bir haber alıyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *