» 
»
 

O Hayat Benim 117. Bölümde Efsun ve Nuran'ın hasreti bitiyor

O Hayat Benim 117. bölüm fragmanları 22 Ocak için yayınlandı. Fox TV ekranlarında keyifle izlenen O Hayat Benim 117. yeni bölümde Efsun ve Nuran kısa süre de olsa birbirlerine kavuşuyorlar. Peki, O Hayat Benim yeni bölümde neler yaşanacak? Ayrıntılar haberde...

O Hayat Benim 117. bölüm fragmanları yayınlandı. Yalnız kalan Hülya çaresiz oğluna sığınıyor. Ancak Hülya başına geleceklerden habersizdir. Sultan'ın da o evde olduğunu gören Hülya, onun eski defterleri yeniden aralaması ile orada kaldığına pişman olacaktır. Efsun ile Nuran ise kısa süre de olsa birbirlerine kavuşacaklardır. Efsun ve Nuran'ın birbirlerine kavuşması ise geceye damgasını vuracaktır. O Hayat Benim 117. bölümü ile 22 Ocak Pazar akşamı 20.00'da Fox TV ekranlarında izleyicileriyle buluşmayı bekliyor.

Efsun ve Nuran'ın kısa süre de olsa kavuşmaları onlara iyi gelmiştir. Ancak yeniden bir ayrılış elbette kaçınılmaz bir durumdur. Bahar ile Ateş kendi kızlarının yanında olmasını isterler. Kanun da Ateş ile Bahar'dan taraftır. Efsun ise Nuran'ı sonsuza kadar kaybedecektir. Efsun yeniden yalana başvurur ve yurt dışına kaçmak için planlar içerisine girmiştir.

Hülya ise çaresiz kalmıştır. Oğlundan başka çalacak bir kapısı artık yoktur. Gecekonduda yaşamak Hülya için ne kadar zor olsa da, o evde başına gelecekler onu daha da köşeye sıkıştıracaktır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *